Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Aplikacji

Rockitworks Sp. z o.o.

Warszawa

25 dni temu

Od wielu lat świadczymy specjalizowane usługi IT dla branży telekomunikacyjnej i finansowej.
Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt.
Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.
Jeśli nie boisz się wyzwań, nowych obszarów, w których mógłbyś wykazać się wiedzą i umiejętnościami, masz doświadczenie lub determinację by je zdobyć – dołącz do zespołu naszych ekspertów.

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: 2019/04/ADM

Opis stanowiska:

Utrzymywanie środowisk systemów operacyjnych w międzynarodowych korporacjach.

Główne zadania:

  • Zapewnienie optymalnego ustawienia środowiska pracy aplikacji na serwerach i  stacjach roboczych.
  • Zapewnienie aktualnego stanu środowisk aplikacyjnych (Patch Management).
  • Bieżące monitorowanie aplikacji pod kątem poprawności ich działania.
  • Współpraca z administratorami w zakresie instalowania i utrzymywania aplikacji.
  • Zarządzanie kontami użytkowników.
  • Wspieranie użytkowników w zakresie obsługiwania aplikacji.
  • Koordynacja i nadzór techniczny nad wdrożeniami aplikacji.
  • Kontakt z dostawcami w zakresie dotyczącym utrzymania aplikacji.
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość systemów operacyjnych Linux RedHat, CentOS oraz Windows Server.
  • Znajomość PostgreSQL, Microsoft SQL Server.
  • Znajomość platformy Jira.
  • Znajomość podstaw języków skryptowych i dążenia do automatyzacji czynności administracyjnych.
  • Doświadczenie w zakresie wsparcia technicznego.
  • Dobra znajomość języka angielskiego (min. B2).

Dodatkowymi atutami będą:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe, preferowane w zakresie informatycznym.
  • Znajomość metodologii ITIL poparta certyfikatem na poziomie Foundation.
  • Umiejętność współpracy w zespole oraz samodzielnego rozwiązywania problemów.
  • Proaktywność i pragmatyczność w działaniu.
Oferujemy:
  • Stały rozwój.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Ciekawą pracę w dynamicznym międzynarodowym środowisku.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych prowadzonych przez Rockitworks Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie."

Poznaj

Nasz dynamiczny rozwój realizuje zespół wysokiej klasy specjalistów, który z poświęceniem angażuje się w każdy realizowany przez nas projekt. Bierzemy odpowiedzialność za realizowane przez nas przedsięwzięcia opierając się na znajomości rynku, wysokiej jakości dostarczanych usług, rzetelności i satysfakcji klienta.

Poznaj stanowisko: Specjalista Administrator Systemu

Specjalista Administrator Systemu to informatyk, który zarządza systemem informatycznym i jest odpowiadający za poprawne działanie systemów wspomagających zarządzanie przedsiębiorstwem. Ogólnie rzecz ujmując - pracownik ten musi zapewnić pełne wsparcie i utrzymanie dla całej infrastruktury IT, obejmujące sprzęt, system operacyjny i zainstalowane oprogramowanie. Do głównych obowiązków pracownika tego ...
Specjalista Administrator Systemu Praca Specjalista Administrator Systemu

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (683)
Wałbrzych (66)
Legnica (99)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (242)
Toruń (143)
Lubelskie:
Lublin (246)
Chełm (48)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (811)
Tarnów (103)
Nowy Sącz (94)
Mazowieckie:
Warszawa (2107)
Radom (169)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (228)
Nysa (80)