Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Hadoop

Moorgate Sp. z o.o.

Warszawa

266 dni temu

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT. W obecnej chwili dla naszego Klienta, firmy z sektora IT, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: DB/HA/1303/18/WAW

Zadania:

  • administracja platformą Hadoop – instalacja, konfiguracja, optymalizacja wydajności, reagowanie na incydenty, kontrola dostępu, przydział dysku itp.;
  • tworzenie i implementacja klastrów Hadoop;
  • dodawanie i usuwanie węzłów;
  • monitorowanie środowisk;
  • stosowanie aktualizacji i poprawek zabezpieczeń;

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra znajomość platformy Hadoop;
  • doświadczenie w administrowaniu jedną z wymienionych technologii dotyczących Big Data: - platformy Hadoop: Hortonworks, Cloudera, MapR; - platformy cloudowe: Azure, AWS; - bazy danych: MySQL, Percona; - technologie hadoop: MapReduce, Yarn, HDFS, Pig, HBase, Hive, Zookeeper, Spark;
  • doświadczenie w pracy w środowisku Linux (RedHat lub CentOS);
  • znajomość skryptów Shell;
  • doświadczenie w zarządzaniu pojedynczym i wielowęzłowym klastrem Hadoop;
  • znajomość narzędzi do monitorowania – preferowane Ganglia, Nagios;
  • doświadczenie w pracy z narzędziami do automatyzacji - Chef, Ansible;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego;

Klient oferuje:

  • pracę w międzynarodowej firmie w oparciu o umowę b2b;
  • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia;
  • elastyczne godziny pracy;
  • prywatną opiekę medyczną;
  • pakiet Multisport;

Poznaj

Moorgate to firma rekrutacyjna świadcząca najwyższej jakości usługi adresowane do Klientów, którzy poszukują wysokiej klasy specjalistów lub managerów w obszarze IT.

Poznaj stanowisko: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Administrator IT Praca Administrator IT

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (46)
Legnica (129)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (189)
Toruń (104)
Lubelskie:
Lublin (216)
Chełm (34)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (919)
Tarnów (52)
Nowy Sącz (47)
Mazowieckie:
Warszawa (1966)
Radom (154)
Płock (42)
Opolskie:
Opole (152)
Nysa (65)