Administrator IT / Specjalista IT

LaboArt

Kraków

7 dni temu

Dla naszego klienta, globalnej grupy z branży przemysłowej, do siedziby jednej ze spółek w okolicach Krakowa poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Kraków
Zadania i obowiązki:
  • Administracja serwerami MS Windows i Linux, wirtualizacja oparta o VMware,
  • Administracja stacjami roboczymi MS Windows, administracja systemami ERP i O365,
  • Zarządzanie firmową siecią LAN,
  • Zarządzanie WAN, VPN,
  • Konfiguracja i administracja DHCP, DNS, AD, Print Server,
  • Zarządzanie systemem backupowym, konfiguracja i weryfikacja poprawności backupów,
  • Realizacja zgłoszeń serwisowych oraz rozwojowych od użytkowników,
  • Wsparcie użytkowników w codziennej pracy,
  • Udział w projektach informatycznych.
Nasze wymagania:
  • Umiejętność zarządzania i administracji stacjami roboczymi WIN10,
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji oprogramowania dla systemów rodziny Windows i Linux,
  • Umiejętność konfiguracji i zarządzania środowiskiem IT poprzez AD,
  • Umiejętność instalacji i konfiguracji drukarek lokalnych i sieciowych,
  • Znajomość podstaw budowy, działania i konfiguracji sieci LAN/WAN,
  • Umiejętność rozwiązywania problemów zgłaszanych przez użytkowników,
  • Minimum ogólna wiedza dotycząca baz danych, ich utrzymania i backupu,
  • Umiejętność pisania skryptów PowerShell,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • Prawo jazdy kat B będzie dodatkowym atutem.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na umowę o pracę,
  • wynagrodzenie adekwatne do powierzonych zadań,
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego,
  • narzędzia pracy niezbędne do wykonywania pracy,
  • pakiet medyczny i socjalny.