Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator IT

Web INnovative Software sp. z o.o.

Wrocław

64 dni temu

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji. Dążymy by hasło - Twoja firma tam gdzie Ty! - stało się faktem w pełnym tego słowa znaczeniu.

Miejsce pracy: Wrocław
Zadania:
  • dbanie o bezpieczeństwo i ciągłość działania usług
  • wsparcie IT dla użytkowników stacji roboczych (ok. 40 komputerów w biurze)
Wymagania:
  • bardzo dobra znajomość pracy z serwerami Linux (Debian, Ubuntu)
  • doświadczenie w zarządzaniu usługami mySQL (Percona), Apache2
  • umiejętności z zakresu konfiguracji i obsługi sieci komputerowych
  • znajomość języka angielskiego umożliwiająca czytanie dokumentacji
  • chęć rozwoju i poszerzania wiedzy z zakresu technologii informatycznych
  • Znajomość Amazon Web Services (S3, Glacier, EC2, Route53, API)
Oferujemy:
  • pracę w prężnie rozwijającej się firmie
  • samodzielność w wykonywaniu zadań
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • motywacyjny system wynagrodzeń
  • przyjazną i otwartą atmosferę pracy

Poznaj

Jesteśmy zespołem, który dzięki wiedzy, doświadczeniu i pasji tworzenia realizuje projekty przeznaczone dla przedsiębiorców działających w erze informacji. Dążymy by hasło - Twoja firma tam gdzie Ty! - stało się faktem w pełnym tego słowa znaczeniu.

Poznaj stanowisko: Administrator IT

Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Administrator IT Praca Administrator IT

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (756)
Wałbrzych (46)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (191)
Toruń (133)
Lubelskie:
Lublin (227)
Chełm (42)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (961)
Tarnów (72)
Nowy Sącz (55)
Mazowieckie:
Warszawa (2094)
Radom (190)
Płock (73)
Opolskie:
Opole (238)
Nysa (84)