Administrator Kontraktu

Devire

Warszawa

15 godz. temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Warszawa

Nr ref.: PL41243

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

 

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Administrator Kontraktu

Dla naszego Klienta, międzynarodowego Generalnego Wykonawcy, poszukujemy Kandydata na stanowisko Administratora Kontraktu, z doświadczeniem na kontraktach infrastrukturalnych.

 

Osoba na stanowisku Administratora Kontraktu będzie odpowiadać za administrowanie procesami związanymi z realizacją kontraktu na budowę dróg, analizę warunków kontraktu i dbanie o właściwy przebieg jego realizacji, sporządzanie korespondencji kontraktowej i dokumentacji roszczeniowej. Osoba ta będzie odpowiedzialna za identyfikację i ocenę możliwych ryzyk kontraktowych, a także za planowanie rozwiązań dla negatywnych zdarzeń. Dodatkowo Administrator Kontraktu będzie uczestniczyć w spotkaniach oraz współpracować z działem prawnym i technicznym oraz z kierownictwem działu w centrali.

 

Nasz Klient Zapewnia:

 

 • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej (umowa o pracę lub kontrakt B2B)
 • Możliwość rozwoju i poszerzania doświadczenia zawodowego przy realizacji ambitnych projektów
 • Bogaty pakiet świadczeń dodatkowych
 • Niezbędne narzędzia pracy

 

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

 

 • Min. 3-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku, przy realizacji kontraktów infrastrukturalnych opartych na wzorcach FIDIC 
 • Wykształcenie wyższe - preferowane budowlane lub prawnicze
 • Znajomość specyfiki umów realizowanych dla GDDKiA
 • Znajomość przepisów prawa budowlanego i specyfiki umów na roboty budowlane
 • Znajomość MS Project
 • Dobra organizacja pracy z umiejętnością identyfikowania priorytetów
 • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Poznaj

Devire sp. z o.o

devire to międzynarodowa firma rekrutacyjna, założona w Londynie w 1987 roku. Od 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim prowadząc dla nich kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry.

Poza rekrutacją świadczymy usługi Outsourcingu IT, Pracy Tymczasowej oraz Doradztwa HR. Nasze biura, zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium i Frankfurcie. Jesteśmy częścią Devonshire Investment Group.
Specjalista ds. Umów Budowlanych to osoba odpowiedzialna za przygotowanie formalno - prawnej strony umów budowlanych. Do obowiązków pracownika tego należy, m.in.: sporządzanie umów podwykonawczych, załączników, aneksów i deklaracji wekslowych do umów, sporządzanie zestawień umów realizowanych i planowanych, sporządzanie zleceń, kompletowanie dokumentów rejestrowych firm ...
Praca Specjalista ds. Umów Budowlanych