Zobacz więcej ofert pracy

Administrator Linux – Junior

Jobfinder Ewelina Hordyniec
Warszawa
praca stacjonarna
1298 dni temu

Nasz Klient, to dynamicznie rozwijająca się firma, dostarczająca Klientom biznesowym nowoczesne rozwiązania Data Center, które są zlokalizowane w centrum Warszawy. Oferuje również usługi wynajmu Infrastruktury IT w chmurze prywatnej a także usługi kolokacji, relokacji i migracji zasobów IT.

W związku z dynamicznym rozwojem zespołu, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: ALJ-WA-20
Opis stanowiska:
  • Administrowanie środowiskiem IT i jego infrastrukturą,
  • Zapewnienie bezpieczeństwa i bardzo wysokiej dostępności świadczonych usług,
  • Dokumentowanie prowadzonych prac,
  • Wsparcie techniczne Klienta,
  • Diagnostyka problemów związanych z infrastrukturą.
Wymagania:
  • Znajomość Linux na poziomie zaawansowanym (Ubuntu/Debian/Centos/Redhat),
  • Znajomość relacyjnych baz danych (PostgreSQL, MySQL, MariaDB),
  • Dobra znajomość Apache/Nginx,
  • Znajomość sprzętowych i software-owych technologii dystrybucji ruchu sieciowego (loadbalancing) HAProxy,
  • Dobra znajomość python,
  • Podstawowa znajomość języka JAVA,
  • Dobra znajomość pisania rozbudowanych skryptów bash/python,
  • Dobra znajomość systemów automatyzacji (np, Ansible, Puppet/Chefs),
  • Biegła znajomość narzędzi do kontroli wersji (Git).
Oferujemy:
  • Pracę w przyjaznych warunkach w profesjonalnym środowisku,
  • Szkolenia produktowe podwyższające kwalifikacje zawodowe i poszerzanie wiedzy branżowej,
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (lub w innej dowolnej formie),
  • Możliwość rozwoju,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do kompetencji.