Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Administrator Oracle

Core Services Sp. z o.o.

Kraków

36 dni temu

CORE SERVICES działa na rynku od 2010 roku, z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, lokalne i globalne firmy IT jak również dynamicznie rozwijające się software house’y.

Miejsce pracy: Kraków
Najważniejsze obowiązki:
  • Administracja bazami danych Oracle 11g i 12c, 19c
  • Administracja systemami Linux (dystrybucja Centos Linux, Redhat)
  • Pisanie skryptów w Bash
Idealny kandydat posiada:
  • Doświadczenie we wdrażaniu aktualizacji baz danych i systemów operacyjnych Linux i Windows
  • Podstawowa znajomość administracji bazami danych PostgreSQL
  • Podstawowa znajomość administracji systemem VMWare
  • Doświadczenie w nadzorowaniu systemu backupowego
  • Doświadczenie w zarządzaniu schematami, obiektami bazodanowymi takimi jak: tabele, indexy, widoki, synonimy, procedury, pakiety
Oferujemy:
  • Elastyczne formy współpracy
  • Dedykowanego opiekuna administracyjnego
  • Opiekę medyczną oraz kartę multisport
  • Długoterminową współpracę
Zgodnie z art. 24 ust. 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2016 r., poz. 922 ze zm.) informuję, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Core Services Sp. z o.o., miejsce wykonywania działalności – ul. Długosza 60, 51-162 Wrocław. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu niezbędnym do realizacji procesu rekrutacji i nie będą udostępniane innym administratorom danych. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych osobowych odbywa się na podstawie art. 22¹ § 1 Kodeksu pracy i jest niezbędne do realizacji procesu rekrutacji.

Poznaj

CORE Services działa na rynku od 2010 roku, a z naszych usług korzystają zarówno największe instytucje z sektora bankowo-finansowego w Polsce, globalne i lokalne firmy IT jak również młode i dynamicznie rozwijające się software house’y.

Poznaj stanowisko: Programista Oracle
Oracle to jeden z najpopularniejszych obecnie na świecie systemów relacyjnych baz danych, wykorzystujących tradycyjny system zapytań SQL. Językiem tworzenia procedur składowych jest w tym przypadku wewnętrzny PL/SQL lub klasyczny JAVA. Programista, jako osoba zajmująca się projektowaniem i wdrażaniem aplikacji, programów i systemów komputerowych, specjalizuje się obsłudze konkretnego języka programowania, lub ...
Praca Programista Oracle