Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca łódzkie Łódź
ADMINISTRATOR SIECI

Creative Center
Łódź
praca stacjonarna
6144 dni temu

Ogłoszenie numer: 32201, z dnia 2007-08-03

Creative Center jest agencją doradztwa personalnego świadczącą usługi w zakresie rekrutacji i szkoleń. Dla jednego z naszych klientów z branży informatycznej poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Łódź

Nr Ref.: AS/2/LODZ

Opis stanowiska

- opieka serwisowa - wdrażanie systemów serwerowych i sieciowych - doradztwo techniczne

Wymagania

- znajomość zagadnień sieciowych i rozwiązań serwerowych opartych na Microsoft - znajomość branży IT - mile widziana wiedza z zakresu Novell i Linux - umiejętność pracy w zespole - umiejętność pracy pod presją - prawo jazdy kat. B

Oferujemy

- atrakcyjne wynagrodzenie - samochód służbowy