Administrator sklepu internetowego

NORMA RENTAL

Warszawa

2 dni temu

Ogłoszenie numer: 2520920, z dnia 2019-11-14

NORMA RENTAL zatrudni osobę na stanowisko:

Administrator sklepu internetowego

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

 

Opis stanowiska

 • kompleksowa obsługa sklepu internetowego;
 • wystawianie produktów w sklepie internetowym (zdjęcia, opisy, specyfikacje, ceny itp.);
 • kontrola funkcjonowania sklepu internetowego;
 • nadzór nad kompletnością ofert;
 • analizowanie rynku e-sprzedaży, zmian, ofert konkurencji;
 • współpraca z innymi działami firmy w zakresie wykonywanych zadań.

Wymagania

 • doświadczenie na podobnym stanowisku;
 • mile widziana wiedza z zakresu trendów rynkowych e-sprzedaży;
 • dobra znajomość języka angielskiego;
 • dobra znajomość pakietu MS Office;
 • wysoka kultura osobista;
 • komunikatywność, otwartość, pomysłowość;
 • zaangażowanie, rzetelność i skrupulatność;
 • samodzielność w działaniu i umiejętność organizacji pracy.

Oferujemy

 • atrakcyjne warunki zatrudnienia;
 • atrakcyjne wynagrodzenie;
 • ciekawą i pełną wyzwań pracę w trybie stacjonarnym;
 • udział w kreatywnych projektach;
 • przyjemną atmosferę pracy w zgranym zespole;
 • przyjazne środowisko pracy: kawa, herbata
 • bezpłatny parking;
 • dogodna lokalizacja.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

lub o kontakt pod numerem telefonu: 602 705 125.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez NORMA RENTAL z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)".
Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.

 

Informujemy, że Administratorem danych jest NORMA RENTAL z siedzibą w Warszawie przy ul. Grzybowskiej 61A. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

 

INFORMACJA OD PRACODAWCY/ADMINISTRATORA DANYCH
Jeżeli chcesz, aby Twoje CV zostało wykorzystane podczas innych rekrutacji prowadzonych przez tego Pracodawcę, umieść dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez NORMA RENTAL z siedzibą w Warszawie przy ul.Grzybowskiej, danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji.".
W każdym czasie możesz cofnąć swoją zgodę, kontaktując się z Pracodawcą pod adresem e-mail mariusz.beblowski@gmail.com.
Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), są przetwarzane w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. Twój wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.
Możemy przetwarzać Twoje dane osobowe zawarte w zgłoszeniu rekrutacyjnym także w celu ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami, jeżeli roszczenia dotyczą prowadzonej przez nas rekrutacji. W tym celu będziemy przetwarzać Twoje dane osobowe w oparciu o nasz prawnie uzasadniony interes, polegający na ustaleniu, dochodzeniu lub obrony przed roszczeniami w postępowaniu przed sądami lub organami państwowymi.
Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Generalnego Inspektora Ochrony Danych Osobowych (w przyszłości: Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych). Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres nie dłuższy niż 30 dni od momentu aplikacji, a gdy wyraziłaś/eś zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach przez okres nie dłuższy niż 180 dni od momentu aplikacji. Ponadto Twoje dane osobowe możemy przechowywać dla celów ustalenia, dochodzenia lub obrony przed roszczeniami związanymi z procesem rekrutacji przez okres nie dłuższy niż 210 dni od momentu aplikacji.
Twoje dane osobowe przekażemy do urzędów państwowych (ZUS I US) po pomyślnym przejściu procesu rekrutacji.
Nie przekazujemy Twoich danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
W razie pytań możesz się z nami skontaktować pod adresem e-mail mariusz.beblowski@gmail.com który jest też naszym Inspektorem Ochrony Danych .

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

NORMA Mariusz Bebłowski

Osoba zatrudniona na stanowisku administratora sklepów internetowych jest odpowiedzialna za ich sprawne funkcjonowanie. W zakres jej obowiązków wchodzi m.in. marketing internetowy, jak również aktywność na formach tematycznych i firmowym fanpage’u. Administrator sklepów internetowych kontaktuje się telefonicznie i mailowo z klientami oraz wprowadza nowe produkty do sklepów (opisy i zdjęcia). Do ...
Praca Administrator sklepów internetowych