Administrator Sprzedaży (Pracownik Działu Wsparcia Sprzedaży)

H2 Dystrybucja Sp. z o.o.

Warszawa

14 godz. temu

Ogłoszenie numer: 3122378, z dnia 2020-02-18

H2 Dystrybucja Sp. z o.o. dawniej Helkra Sp. z o.o. (Oddział Annopol) istniejemy od 1991 roku. Jesteśmy jednym z największych dystrybutorów artykułów szkolnych, biurowych i papierniczych w Polsce. Dysponujemy nowoczesnym centrum logistycznym. Nasz zespół tworzą profesjonaliści z wieloletnim doświadczeniem w branży. Stawiamy przede wszystkim na najwyższą jakość świadczonych usług, indywidualne podejście do potrzeb klientów oraz terminowość dostaw. Zaopatrujemy biuroserwisy, hurtownie, sklepy oraz sieci dyskontowe.

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • aktywny kontakt z obecnymi i potencjalnymi klientami firmy
  • zarządzanie bazą danych klientów
  • przygotowywanie ofert i wycen na podstawie zapytań od klientów
  • współpraca i wsparcie Działu Sprzedaży
  • przygotowywanie raportów

Wymagania

  • wyższe wykształcenie
  • bardzo dobra znajomość MS Excel (tabele przestawne; funkcje: logiczne, wyszukiwania, tekstowe, matematyczne)
  • mile widziane doświadczenie w branży biurowej, papierniczej lub na pokrewnym stanowisku
  • rozwiniętych umiejętności analitycznych
  • zdolności do rozwiązywania sytuacji problematycznych
  • zdolności koncentracji na szczegółach, wytrwałości oraz rzetelności w trakcie realizacji zadań
  • umiejętności pracy w zespole

Oferujemy

  • stałe wynagrodzenie
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • pracę w rozwijającej się organizacji, o dużej renomie i rozpoznawalności branżowej
  • możliwość rozwoju własnych umiejętności

Wynagrodzenie:

  • Umowa o pracę na czas nieokreślony
  • Pensja: 3200zł netto plus premie

Szukamy osoby otwartej i dobrze zorganizowanej!

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV za pomocą przycisku aplikowania.

Informujemy, że Administratorem danych jest H2 Dystrybucja Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży to osoba, która odpowiada za wsparcie merytoryczne i bezpośrednie sprzedaży i posprzedaży produktów lub usług firmy. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: planowanie i organizacja akcji promocyjnych oraz analiza i ocena ich efektywności, wdrażanie standardów merchandisingowych oraz nadzorowanie ich przestrzegania, przygotowywanie analiz marketingowych ...
Praca Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży