Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Administrator Systemów Informatycznych

Arriva Bus Transport Polska Sp. z o. o.

Toruń

6 dni temu

ARRIVA jest wiodącym ogólnoeuropejskim operatorem na rynku usług transportowych  przewożącym ponad 1,5 miliarda pasażerów rocznie w 14 krajach Europy i zatrudniającym ponad 55.000 pracowników. Arriva jest ważną częścią grupy Deutsche Bahn, wiodącego operatora transportu towarowego i pasażerskiego w Europie. W Polsce zatrudniamy ponad 1200 osób i prowadzimy działalność w 14 oddziałach, koncentrując działalność na przewozach autobusowych i kolejowych.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Toruń

Zakres zadań:

  • Administracja systemami informatycznymi
  • Konfiguracja urządzeń sieciowych i administracja siecią
  • Dbanie o bezpieczeństwo sieci
  • Administracja rozwiązaniami chmurowymi (Private Cloud – wirtualne serwery, O365)
  • Zarządzanie serwerami
  • Rozwój narzędzi wspomagających administrację i automatyzację procesów IT (np. dystrybucja oprogramowania (GPOs Windows, SCCM), Skrypty, Monitoring systemów, MDM, SIEM oraz PAM)
  • Przeprowadzanie testów i rekomendowanie rozwiązań
  • Nadzór na kopiami zapasowymi

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość rozwiązań oraz doświadczenie w administracji systemów Windows

  • Znajomość sieci Wan i LAN

  • Znajomość systemu Linux będzie dodatkowym atutem

  • Znajomość systemów bazodanowych (MSSQL, PostgreSQL) będzie dodatkowym atutem.

  • Umiejętność pracy projektowej oraz dobra organizacja pracy samodzielnej

  • Umiejętności analityczne i przedstawiania rekomendacji

  • Umiejętność logicznego myślenia,

  • Skrupulatności,

  • Zdolności do rozwiązywania problemów

  • Znajomość języka angielskiego min. B2

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Umowa o pracę

  • Możliwość realizacji ambitnych zadań i rozwoju zawodowego

  • Bardzo dobrą atmosferę w pracy

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Stabilne zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym

  • System Benefitów

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz się rozwijać, dołącz do naszego zespołu!

Czekamy na Twoje zgłoszenie - Aplikuj

W dokumentach aplikacyjnych proszę o dodanie:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby obecnego procesu rekrutacyjnego. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu, zawartych w aplikacji o pracę na potrzeby przyszłych procesów rekrutacyjnych. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego uprzednio.

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport PolskaSpółka z o.o.z siedzibą w Toruniu (kod pocztowy: 87-100 Toruń) przy ul. Dąbrowskiego 8/24 („ARRIVA BUS TRANSPORT” lub „ADMINISTRATOR”), wpisana do rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Toruniu, Wydział VII Gospodarczy KRS za numerem KRS 21693 NIP: 5272185559, REGON: 013271157

Podane przez Panią/Pana dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych przez Arriva Bus znajduje się w polityce prywatności na naszej stronie http://www.arrivabus.pl/uploads/media/5b0692da5fa77/polityka-prywatnosci-abtp.pdf

Poznaj

Autobusowy i kolejowy transport pasażerski

Poznaj stanowisko: Administrator Sieci

Osoba pracująca w tym zawodzie czuwa nad prawidłowym i bezawaryjnym działaniem systemu informatycznego w firmie lub instytucji administracyjnej. W przypadku awarii sieci może nastąpić zastój w funkcjonowaniu firmy, dlatego też każdy większy zakład pracy nie powinien funkcjonować bez ”administratora sieci”. Administrator sieci, potocznie zwany adminem w swojej pracy ma do czynienia z różnymi systemami, m.in. z: ...
Administrator Sieci Praca Administrator Sieci

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Arriva Bus Transport Polska Sp. z o. o..