Administrator Systemu

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza Radeckiego

Wrocław

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 3742128, z dnia 2020-10-16

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Jana Mikulicza-Radeckiego we Wrocławiu
poszukuje kandydata do pracy w Dziale Teleinformatyki na stanowisko:

Miejsce pracy: dolnośląskie / Wrocław

Opis stanowiska

Opis stanowiska pracy do zakresu obowiązków na stanowisku pracy należeć będzie:

  • Zarządzanie wskazanymi Systemami Informatycznymi
  • Planowanie i wdrażanie nowych usług / systemów informatycznych
  • Rozwiązywanie problemów pojawiających się w trakcie eksploatacji systemów
  • Sporządzanie kopii bezpieczeństwa Systemów informatycznych
  • Współpraca z wewnętrznymi i zewnętrznymi interesariuszami usług
  • Sporządzanie propozycji do rocznych planów zakupu

Wymagania

Wymagane kwalifikacje i oczekiwania w stosunku do kandydata

  • Wykształcenie co najmniej średnie – pożądane wyższe techniczne o kierunku IT
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku pracy
  • Znajomość metodyki prowadzenia projektów
  • Posiadanie wiedzy z zakresu zarządzania Systemami – pożądane w branży medycznej (ZSI firmy KAMSOFT);
  • Bardzo dobre umiejętności interpersonalne i komunikacyjne, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • interesująca i pełna wyzwań praca;
  • stabilne warunki zatrudnienia;
  • szerokie możliwości zdobywania nowych doświadczeń;
  • dofinansowanie pakietu sportowego.

Poznaj