Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Korektor Warszawa
Administrator Treści Platformy E-Learningowej

Języki Online
Warszawa
praca stacjonarna
4492 dni temu

JĘZYKI ONLINE SP. Z O. O. – nowo powstała spółka wdrażająca innowacyjny system do nauki języków obcych, poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • koordynowanie prac nad multimedialnymi kursami językowymi
  • bieżąca aktualizacja oraz zarządzanie treścią i wizerunkiem stron
  • prace nad rozwojem i funkcjonowaniem stron internetowych
  • wykrywanie oraz dokumentowanie usterek oprogramowania
  • weryfikacja materiału edukacyjnego w środowisku on-line

Wymagania:
  • dobra znajomość aplikacji do nauki języków obcych (multimedia oraz e-learning)
  • znajomość obsługi systemów CMS
  • umiejętność pracy koncepcyjnej i umiejętności analityczne
  • umiejętność pracy w zespole
  • doskonała organizacja pracy, aktywność, zaangażowanie i terminowość
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • mile widziane zamiłowanie do języków obcych
Oferujemy:
  • możliwość rozwoju zawodowego i zatrudnienia na etat
  • udział w ciekawych projektach
  • nowoczesne narzędzia i technologie informatyczne
  • przyjazną atmosferę pracy