Administrator usług IT opartych na Linuks

Staff Selection Sp. z o. o.

Warszawa

3 dni temu

Firma Staff Selection Sp. z o.o. z powodzeniem działa na rynku zajmując się zagadnieniami legalizacyjnymi, kadrowo-płacowymi, księgowymi oraz prawnymi, związanymi z pobytem i zatrudnianiem obcokrajowców w Polsce. Budujemy relacje, wychodząc naprzeciw indywidualnym oczekiwaniom wszystkich naszych partnerów. Dbamy o ich potrzeby i poczucie bezpieczeństwa. Poszerzamy naszą wiedzę i doświadczenie, by dzielić się nimi w sposób odpowiedzialny.

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy

Miejsce pracy: Warszawa

Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość Linux Mint (na poziomie administrowania)
  • Dobra znajomość Ubuntu server
  • Podstawowa znajomość Bash (tworzenia i uruchomienia skryptów)
  • Podstawowa znajomość Dockera (tworzenia i uruchomienia kontenerów)
  • Dobra znajomość konfiguracji urządzeń sieciowych (Mikrotik, Cisco)
  • Znajomość sieci komputerowych (TCP/IP, DHCP, DNS, VPN)
  • Znajomość technologii wirtualizacji KVM (Proxmox)
  • Znajomość system do tworzenia kopii zapasowych
  • Znajomość angielskiego na poziomie czytania dokumentacji
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku co najmniej 1 rok
Obowiązki:
  • Podtrzymania płynnej pracy usług opartych na open source produkty
  • Wsparcie użytkowników biurowych (helpdesk)
  • Tworzenia i podtrzymywania dokumentacji technicznej
  • Korespondencja z zewnętrznymi kontrahentami, zamówienia, konfiguracja sprzętu
  • Przygotowania miejsc do pracy (podłączenia komputerów, ogarnięcia kabli)
  • Podtrzymania płynnej pracy sieci Ethernet oraz WiFi
Oferujemy:
  • Pracę w pełnym wymiarze.
  • Wybór formy zatrudnienia.
  • Wynagrodzenie zależne od kompetencji, ustalonej formy współpracy i efektywności działania.
  • Szanse na rozwój.
  • Pracę w przyjaznym środowisku o przejrzystych zasadach.

Poznaj

Firma Staff Selection powstała jako rozszerzenie oferty międzynarodowej spółki JDM z ponad 20-letnim doświadczeniem na europejskim rynku pracy.  Specjalizuje się w kompleksowej obsłudze pracodawców i pracowników pod kątem legalizacji zatrudnienia i pobytu w Polsce oraz obsługi kadrowo- płacowej i księgowej

Poznaj stanowisko: Administrator IT
Administrator IT to osoba, która sprawuje opiekę nad systemem informatycznym. Do jego głównych obowiązków należy: zabezpieczanie danych elektronicznych, zarządzanie dostępem do danych oraz rozwiązywanie problemów systemu i danych. Administrator IT musi charakteryzować się: wykształceniem wyższym kierunkowym, posiadaniem wiedzy eksperckiej o technologiach IT ...
Praca Administrator IT