Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Administrator Websphere Mq

Rinf Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6565 dni temu

Ogłoszenie numer: 20347, z dnia 2006-05-25

RINF Sp. z o.o. firma informatyczno – konsultingowa szuka dla swojego Klienta kilku osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Nr Ref.: CA6

Opis stanowiska

- Wsparcie techniczne dla platformy MQ - Instalacja oprogramowania MQ na różnych platformach - Udział we wdrożeniach projektów informatycznych

Wymagania

- Wykształcenie wyższe informatyczne lub techniczne - Minimum dwuletnie doświadczenie w branży IT - Doświadczenie w administracji WebSphere MQ - Znajomość systemów Unix i tworzenia skryptów shell - Komunikatywnej znajomości języka angielskiego

Oferujemy

- Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku - Możliwość rozwoju zawodowego - Szeroki pakiet szkoleń - Pracę w milej atmosferze i młodym, dynamicznym zespole