Zobacz więcej ofert pracy

Adwokat / Radca prawny

Calan Sp. Z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1393 dni temu

Jesteśmy międzynarodową firmą consultingową, specjalizująca się w profesjonalnych usługach z zakresu księgowości, payroll, IT, doradztwa personalnego oraz biznesowego. Naszymi klientami są głównie międzynarodowe firmy z różnych branż, zwracające się do nas z uwagi na wysoki standard świadczonych usług.

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • bieżąca obsługa prawna projektów w obszarze prawa pracy
  • praca z adwokatami przy obsłudze zleceń klientów
  • sporządzanie pism, umów i innych dokumentów związanych z firm

Wymagania:

  • doświadczenie w zakresie prawa pracy w kancelarii prawnej lub jako prawnik wewnętrzny
  • biegła znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w środowisku międzynarodowym będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:

  • udział w ciekawych krajowych i międzynarodowych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i kompetencji
  • stabilne warunki zatrudnienia