Najnowsze oferty pracy

  • Agent celny

    "OMEGA CARGO" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ   Gdańsk, Lotnisko    praca stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   5 000 - 9 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    5 dni
    przygotowanie wszystkich dokumentów wymaganych do odprawy importowej i eksportowej; przygotowanie deklaracji INTRASTAT w przywozie i w wywozie; uczestnictwo w rewizjach i weryfikacjach celnych; uproszczone procedury;
Zobacz więcej ofert pracy

Agent Celny

ATC Cargo S.A.
Gdynia
praca stacjonarna
1986 dni temu
Agent Celny
Miejsce pracy: Gdynia
KIM JESTEŚMY?
  • jesteśmy znaną marką na rynku TSL, obsługującą międzynarodowe koncerny,
  • spółką publiczną z akcjami notowanymi na rynku giełdowym,
  • dynamicznie rozwijającym się pracodawcą z bogatą ofertą socjalną dla pracowników,
  • otwartym zespołem energicznych i koleżeńskich osób.
CO OFERUJEMY?
  • możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym środowisku,
  • wsparcie merytoryczne doświadczonych współpracowników,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w dynamicznym zespole,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • szkolenia wewnętrzne,
  • benefity: dostęp do kart sportowych, prywatnej opieki zdrowotnej oraz ubezpieczenia na życie,
  • udział w ZFSŚ,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer).
CZEGO OCZEKUJEMY?
  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, umożliwiającego samodzielną pracę
  • posiadania wpisu lub możliwość dokonania wpisu na listę Agentów Celnych,
  • bardzo dobrej znajomości przepisów związanych z obsługą celną,
  • znajomości pakietu MS Office (word, excel),
  • prawo jazdy kat. B.
  • rzetelności, odpowiedzialności, skrupulatności.
ZAKRES ZADAŃ
  • przygotowywanie dokumentacji do realizacji odpraw celnych,
  • reprezentowanie klientów przed organami celnymi,
  • dokonywanie odpraw zgodnie ze zleceniem,
  • doradztwo w zakresie stosowania procedur celnych.
Prosimy o umieszczanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia procesu rekrutacji na stanowisko Agent Celny". Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: odo@atc-cargo.pl. Dodatkowo, jeśli życzą sobie Państwo, aby Państwa kandydatura została rozważona przy okazji prowadzenia przez ATC Cargo S.A. przyszłych procesów rekrutacyjnych, prosimy o dodanie klauzuli o następującej treści: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez spółkę ATC Cargo S.A. z siedzibą w Gdyni w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia przyszłych procesów rekrutacyjnych. Rozumiem, że zgoda może być wycofana w dowolnym momencie poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail: odo@atc-cargo.pl