Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Agent nieruchomości

Biuro Nieruchomości Anna Żórawska
Warszawa
praca stacjonarna
4727 dni temu

Biuro nieruchomości Anna Żórawska

Oddział Metrohouse - Kabaty

Metrohouse & Partnerzy S.A. to sieć agencji nieruchomości. Oferta firmy obejmuje pośrednictwo w sprzedaży, kupnie i wynajmie nieruchomości mieszkaniowych i komercyjnych.
W skład grupy wchodzi również dział kredytowy Metrofinance i Salon Dewelopera

Miejsce pracy: Warszawa

Zadania:
  • Pozyskiwanie ofert sprzedaży/wynajmu nieruchomości,
  • Przygotowanie, organizacja oraz obsługa transakcji (kompletowanie dokumentacji, kontrola stanu prawnego),
  • Zapewnienie najwyższego poziomu obsługi
Wymagania:
  • Łatwo nawiązujesz kontakt z innymi,
  • Cechuje Cię zaangażowanie, entuzjazm oraz wytrwałość w dążeniu do celu, a przy tym umiesz planować i elastycznie organizować swoją pracę, z nami osiągniesz wyniki na miarę Twoich możliwości.
  • Interesuje Cię tematyka nieruchomości, chętnie zdobywasz nową wiedzę i dążysz do ciągłego rozwoju oraz chcesz osiągnąćsukces w prestiżowym i opłacalnym zawodzie,
Oferujemy:
  • Wysokie zarobki,
  • Reprezentowanie firmy o ugruntowanej pozycji,
  • Pracę w zespole profesjonalistów, osób aktywnych, otwartych na współpracę i wymianę,
  • Elastyczny czas pracy,
  • Pracę w systemie zadaniowym, ukierunkowanym na realizację celów,
  • Pracę w oparciu o sprawdzone i skuteczne standardy działań,
  • Pakiet atrakcyjnych szkoleń,
  • Możliwość stałego rozwoju zawodowego, zdobywania doświadczenia oraz realnego awansu w strukturach firmy,
  • Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon komórkowy, aparat cyfrowy,
  • Nowoczesne narzędzia marketingowe,
  • Autorski program CRM, idealnie dopasowany do pracy agenta,