Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
AGENT OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI

EUROLOCUS nieruchomości & doradztwo Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
6002 dni temu

Ogłoszenie numer: 37263, z dnia 2007-12-05

Jesteśmy agencją obrotu nieruchomościami istniejącą 4 lata na rynku. Nasze biuro zlokalizowane jest na Nowym Świecie w Warszawie. Zajmujemy się przede wszystkim sprzedażą i kupnem, wynajmem i najmem lokali mieszkalnych i użytkowych, domów, rezydencji oraz gruntów. Obsługujemy zarówno klientów indywidualnych, jak i instytucjonalnych. W zakresie najmu pracujemy dla obcokrajowców. Stanowimy kameralny i zgrany zespół, któreg atutem jest praca w miłej atmosferze sprzyjającej sukcesowi. Na początku 2007 r. otrzymaliśmy certyfikat jakość ISO 9001:2000. Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą w branży nieruchomości.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

Pilnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku ASYSTENTA POŚREDNIKA OBROTU NIERUCHOMOŚCIAMI - agenta nieruchomości. Praca polega na pozyskiwaniu nieruchomości, ich prezentacji, kojarzeniu stron i doprowadzaniu do realizacji transakcji kupna-sprzedaży lub najmu-wynajmu nieruchomości w Warszawie i okolicach.

Wymagania

- Minimalne doświadczenie w zawodzie, znajomość zagadnień związanych z obrotem nieruchomościami; - Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód; - Przynajmniej dobra znajomość jęz. angielskiego w mowie i piśmie (znajomość innych języków dodatkowym atutem); - Komunikatywność, dyspozycyjność, rzetelność, uczciwość, dobra organizacja pracy i czasu; - Motywacja do pracy; - Umiejętność pracy z ludźmi, w zespole; - Umiejętność rozwiązywania problemów.

Oferujemy

- Atrakcyjne wynagrodzenie; - Własne stanowisko pracy; - Dogodny system godzin pracy; - Telefon komórkowy; - Szkolenie początkowe i późniejszy udział w szkoleniach zewnętrznych