Zobacz więcej ofert pracy

Agent Ochrony

Auchan Polska Sp. z o.o.
Mikołów, ul. Gliwicka 3
3 650 - 3 900 zł brutto/mies.
pracownik fizyczny
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
145 dni temu
Obecnie poszukujemy kandydatów i kandydatek na stanowisko:
Miejsce pracy: Mikołów, ul. Gliwicka 3

OPIS STANOWISKA:

Jeśli lubisz kontakt z ludźmi, szukasz pracy stabilnej, ale nie pozbawionej wyzwań- zapraszamy Cię do naszego międzypokoleniowego zespołu!

U nas poznasz ludzi, którzy dzielą się swoim doświadczeniem oraz wsparciem i chętnie przyjmą Cię pod swoje skrzydła! Wiele się od Nas nauczysz - mamy szeroki pakiet szkoleń i plan wdrożenia od pierwszego dnia pracy.

Na stanowisku Agent Ochrony Twoja praca będzie polegała na dbaniu o bezpieczeństwo klientów i pracowników firmy, przestrzeganiu wewnętrznych przepisów i procedur oraz na ochronie sklepu i mienia firmy.
Dołącz do nas jeśli:
  • Jesteś dyspozycyjny do pracy w systemie zmianowym (8 lub 12-godzinnym).
  • Możesz pracować w nocy, niedziele i w dni ustawowo wolne od pracy.
  • Posiadasz podstawową umiejętność obsługi komputera.
  • Jesteś spostrzegawczy i szybko reagujesz na zdarzenia.
Mile widziane:
  • Osoby posiadające orzeczenie o niepełnosprawności.
Oferujemy Ci:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę, wynagrodzenie zawsze na czas oraz premię uzależnioną od wyników pracy.
  • 7% rabatu na zakupy w Auchan i 10% rabatu na produkty marki własnej na kartę Skarbonka.
  • Pakiet opieki medycznej wraz z opieką stomatologiczną (Allianz) oraz grupowe ubezpieczenie na życie (Allianz).
  • Dofinansowanie do wypoczynku, kartę przedpłaconą, dofinansowanie karty MultiSport, dofinansowanie posiłków - obiad od 5 zł, pożyczki na preferencyjnych warunkach.
  • Program poleceń pracowniczych - polecając znajomego do pracy w Auchan możesz otrzymać 1400 PLN brutto.
BENEFITY
Auchan Retail Polska to międzynarodowa firma handlowa, która istnieje w Polsce od 1996 roku. Po 23 latach działalności Auchan to firma multi-formatowa prowadząca działalność w 3 formatach – hipermarketach, supermarketach i handlu elektronicznym. Auchan promuje to co dobre, zdrowe i lokalne oraz angażuje się w wymyślanie na nowo doświadczeń zakupowych klienta, dając im możliwość zakupów fizycznych oraz online.