Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
Agent - Pośrednik Nieruchomości

Invest Land Nieruchomości
Warszawa
praca stacjonarna
5562 dni temu

Ogłoszenie numer: 57961, z dnia 2009-02-24

Firma istnieje od grudnia 1990r, a od lutego 1992r - w branży nieruchomości w przewadze całej działalności ze specjalnością nieruchomości gruntowych, z dużą satysfakcją dokonanych transakcji na rzecz wielu inwestorów krajowych i zagranicznych jak i osób indywidualnych. Pod wzgl. zatrudnienia jesteśmy firmą małą, przez to mobilną, a pod wzgl. wyników i uznania klientów - dużą. Specjalność terytorialna-Ursynów, Mokotów, Wilanów, Konstancin, Piaseczno oraz intratne oferty z "całego świata".
www.investland.pl

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

    Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami:
  • prace biurowe,
  • pozyskiwanie i prezentacje ofert-działek, domów, mieszkań,
  • sprawy formalne, organizacyjne,
  • przygotowanie umowy pośrednictwa

Wymagania

  • praktyka w obrocie nieruchomości gruntowych i innych,
  • wykształcenie wyższe lub średnie,
  • kurs branżowy lub licencja,
  • znajomość j.angielskiego nie koniecznie biegła,
  • komunikatywnosć,
  • konsekwencja,
  • odpowiedzialność,
  • uczciwość,
  • preferowany wiek 25-45 lat,
  • wskazane referencje,
  • samochód własny(lub użyczony)pożądany

Oferujemy

  • atrakcyjne zarobki w systemie premiowym(prowizyjnym), całkowicie zależne od skuteczności pośrednika,
  • kameralne własne biuro Firmy (90m2), dobrze wyposażone, na Ursynowie,
  • szkolenia,
  • służbowy telefon kom.,
  • samodzielność działań,
  • atmosfera-"anty wyścigowa szczurów"