Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Agent ubezpieczeniowy

Aviva Sp. z o.o. O / Poznań II

Poznań

122 dni temu

Drogi Kandydacie... jeżeli większość z tych cech możesz przypisać sobie:

Rzetelność, Odpowiedzialność, Sumienność, Ambicja, Kreatywność;

Aplikuj – AVIVA to miejsce idealne dla kogoś takiego jak TY!

Dlaczego właśnie z nami warto rozwijać swoją karierę?
  • Pracujesz ile chcesz, tj sam zarządzasz swoim czasem i organizacją pracy własnej;
  • Wysokość Twoich dochodów zależy wyłącznie od Twojego zaangażowania;
  • Otrzymasz pełne wdrożenie do zawodu – od Ciebie jedynie oczekujemy otwartości na nowości;
  • Dołączasz do Zespołu, który zawsze przodował w rankingach, a jego Lider jest m.in. Laureatem prestiżowego konkursu Polish National Sales Awards, który nagradza najlepsze praktyki sprzedaży i doskonałą etykę pracy.
Miejsce pracy: Poznań
Główne zadania Agenta ubezpieczeniowego to:
  • Aktywne i stałe pozyskiwanie klienta indywidualnego i biznesowego.
  • Analizowanie potrzeb ubezpieczeniowych oraz proponowanie najlepszych rozwiązań z naszego szerokiego wachlarza produktów.
  • Obsługa posprzedażowa swoich klientów - opieka od momentu wręczenia polisy po wypłatę ubezpieczenia.
  • Dbałość o pełne dopasowanie produktów ubezpieczeniowych do zmieniających się w czasie potrzeb klientów.
  • Rozwijanie swoich kompetencji w celu zapewnienia najlepszej jakości swoich usług.
W trakcie wdrożenia:
  • Poznasz specyfikę rynku ubezpieczeń oraz zakres oferowanych produktów.
  • Zdobędziesz państwową licencję ze strony Komisji Nadzoru Finansowego.
  • Dzięki współpracy ze swoim menedżerem nauczysz się prowadzić spotkania handlowe adekwatnie do tej branży i proponować klientom najlepsze dla nich rozwiązania.
  • Poznasz metody pozyskania klienta oraz nauczysz się, w jaki sposób budować swój profesjonalny wizerunek.
  • Dzięki współpracy z nowymi koleżankami i kolegami będziesz czerpał nowe pomysły i inspiracje do własnych działań sprzedażowych.
Naszym Agentom oferujemy:
  • Bardzo atrakcyjny system wynagradzania, w tym 1000 zł po nieodpłatnym etapie szkoleniowym;
  • Stabilną karierę w firmie o wieloletnich tradycjach i ugruntowanej pozycji na rynku;
  • Ustawiczny system szkoleń sprzedażowych, które prowadzą najbardziej doświadczeni menedżerowie;
  • Pracę na podstawie umowy agencyjnej (wymagana własna działalność gospodarcza).

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat pracy w jednym z najlepszych Zespołów w Polsce? Zobacz nasz film promujący i niech Cię to przekona ostateczne, że warto! :)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV przez portal Praca.pl

www.dosukcesu.aviva.pl

Prosimy o dodanie następującej klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę, aby spółka Aviva Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Inflanckiej 4B oraz podmioty powiązane z wymienioną Spółką w rozumieniu przepisów o rachunkowości przetwarzały moje dane osobowe, podane w złożonych przeze mnie dokumentach, w zbiorach danych osobowych kandydatów do pracy. Jednocześnie oświadczam, że zostałem poinformowany o przysługującym mi prawie do wglądu i poprawiania moich danych osobowych, jak również, że podanie tych danych było dobrowolne.”

Poznaj stanowisko: Agent Ubezpieczeniowy

Agent ubezpieczeniowy jest osobą, zawierającą umowy ubezpieczeniowe z klientami w imieniu zakładu ubezpieczeniowego, od którego uzyskał upoważnienie. Agent działa w interesie tego zakładu, może być osobą fizyczną, działającą na podstawie formalnego upoważnienia lub osobą prawną (wtedy obowiązki agenta wykonują zatrudnione jednostki, działające w oparciu o zezwolenie, wydawane przez Komisję Nadzoru Ubezpieczeń i Funduszy ...
Agent Ubezpieczeniowy Praca Agent Ubezpieczeniowy

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Aviva Sp. z o.o. O / Poznań II.