Praca.pl Praca Opolskie Namysłów Technik Agrobiznesu Namysłów
Agronom / kierownik gospodarstwa rolnego

Gospodarstwo Rolne Ryszard Suchorzewski
Namysłów
praca stacjonarna
2290 dni temu

Ogłoszenie numer: 1894806, z dnia 2018-01-26

Duże i nowoczesne Gospodarstwo Rolne specjalizujące się w produkcji rolnej i zwierzęcej zlokalizowane w województwie opolskim w miejscowości nieopodal Namysłowa. Nasza oferta skierowana jest do osób zainteresowanych pracą w dużym i ciągle rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym opartym na rolnictwie precyzyjnym.

Miejsce pracy: Namysłów

Opis stanowiska

  • inicjowanie, nadzór i koordynacja prac w zakresie produkcji rolnej;
  • planowanie, sprawozdawczość i ewidencja zdarzeń związanych z produkcją oraz analiza kosztów;
  • koordynacja prac mechanizacyjnych oraz stanów magazynowych.

Wymagania

  • wyższego wykształcenia (preferowane kierunki kształcenia: rolnictwo, ochrona roślin, biologia, chemia);
  • wiedzy z zakresu upraw zbóż, roślin oleistych i okopowych;
  • wiedzy merytorycznej dotyczącej zastosowania nawozów, środków ochrony roślin, jakości upraw;
  • odpowiedzialności, uczciwości, terminowości i samodzielności w realizacji powierzonych zadań;
  • umiejętności zarządzania ludźmi;
  • umiejętności organizacji pracy własnej oraz umiejętność rozwiązywania problemów;
  • prawa jazdy kat. B;
  • mile widziane jest doświadczenie w tej branży na podobnym stanowisku;
  • dodatkowym atutem będzie umiejętność pracy w programie do zarządzania gospodarstwami rolnymi GateKeeper.

Oferujemy

  • zakwaterowanie;
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon służbowy laptop, samochód);
  • oraz ciekawą i pełną wyzwań pracę w przyjaznej i otwartej atmosferze.

Praca ta stanowi doskonałą okazję do przełożenia wiedzy teoretycznej na praktykę, zdobycie nowych doświadczeń oraz możliwość rozwoju pod okiem właściciela.