Zobacz więcej ofert pracy

Agronom

Gospodarstwo Rolne
Wrocław, Wrocław (okolice)
specjalista (mid)
umowa o pracę
praca stacjonarna
969 dni temu

Ogłoszenie numer: 5414960, z dnia 2021-09-09

Zatrudni pracownika na stanowisku:

Agronom

Miejsce pracy: Wrocław, Wrocław (okolice)

Opis stanowiska

  • Układanie planu zasiewów i właściwego płodozmianu,
  • Kontrola nad prawidłowym eksploatowaniem maszyn rolniczych,
  • Kontrolowanie stanu upraw rolniczych, planowanie nawożenia, ochrony chemicznej roślin,
  • Praca administracyjno-biurowa związana z powadzeniem historii pól w systemie elektronicznym dotyczącym między innymi upraw, nawożenia, ochrony chemicznej.
  • Organizowanie prac agrotechnicznych w gospodarstwie oraz nadzór nad prawidłowym ich wykonaniem,
  • Umiejętności samodzielnej organizacji pracy,
  • Doradztwo w zakresie upraw i ochrony roślin, zalecenia uprawowe dla producentów warzyw i  owoców,
  • Analizowanie zebranych danych polowych,
  • Raportowanie wyników kontroli,
  • Nawiązywanie relacji oraz komunikacja z zewnętrznymi ekspertami,
  • Realizowanie założonej polityki firmy,
  • Sugerowanie rozwiązań zabiegów agrotechnicznych, udział w tworzeniu programów nawożeniowych,
  • Monitorowanie szacunkowej ilości dostępnego produktu (oszacowanie zbioru - tygodniowego, sezonowego),
  • Analiza kosztów produkcji rolnej.

Wymagania

  • Doświadczenie zawodowe na stanowisku Agronoma,
  • Znajomości tematyki agro, ochrony i nawożenia roślin, nasion oraz rozsad,
  • Czynnego prawa jazdy kat. B,
  • Umiejętność pracy w pakiecie MS Office,
  • Dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole,
  • Otwartości na nowe wyzwania,
  • Zdolności analitycznych i planistycznych,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność i konsekwencja w działaniu.

Oferujemy

  • Prace w prężnie rozwijającym się Gospodarstwie Rolnym,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Możliwość proponowania i wdrażania rozwiązań,
  • Ciekawą pracę w doświadczonym zespole