AI Project Owner

HIGO SENSE

Warszawa

11 godz. temu

Jesteśmy zespołem pasjonatów, którzy budują i rozwijają Higo Sense, czyli telemedyczny system do zdalnej diagnostyki oparty na innowacyjnym medycznym urządzeniu i algorytmach automatycznej interpretacji.

Z uwagi na chęć i potrzebę rozbudowy naszego zespołu uruchomiliśmy rekrutację na stanowisko:

AI Project Owner
Miejsce pracy: Warszawa

 


Pierwszy krok Higo to stworzenie certyfikowanego urządzenia medycznego. Drugi to zapewnienie najwyższej jakości usług medycznych. Dziś uwagę kierujemy na rozwój algorytmów pozwalających na usprawnienie systemów medycznych i procesów diagnostycznych.

 

Szukamy lidera, który podejmie się wyzwania stworzenia “nowego świata” w diagnostyce powszechnych chorób.

 

Jeśli:
 • Posiadasz doświadczenie w realizacji medycznych projektów z wykorzystaniem ML/AI 
 • Potrafisz zarządzać pracą zespołów technologicznych
 • Jesteś osobą zorientowaną na cel i efektywną w działaniu
 • Masz doświadczenie w prowadzeniu dokumentacji projektowej
To właśnie Ciebie szukamy!:)

Do Twoich obowiązków i odpowiedzialności będzie należało:
 • Prowadzenie projektów AI/ML w ramach dużej autonomii obszaru
 • Wyznaczenie strategii oraz jej realizacja
 • Zorganizowanie i zapewnienie procesów pozyskiwania oraz labelowania danych
 • Zapewnienie narzędzi potrzebnych do realizacji projektu
 • Skoordynowanie prac zespołów technologicznych oraz innych zespołów zaangażowanych w projekt
 • Współpraca ze środowiskiem medycznym i naukowym
 • Zapewnienie dokumentacji projektowej zgodnej ze standardami ISO13485

Zespół Higo tworzą osoby ceniące i rozumiejące autonomię, inicjatywę i tworzenie projektu od podstaw. Pracując z nami przeżyjesz niezwykłą przygodę z telemedycznym systemem przyszłości. Będziemy wspólnie tworzyć nowe standardy, które staną się wzorem rynkowym na wiele lat. Codzienna praca zarówno z produktami cyfrowymi, jak i fizycznymi, dostarczy Ci niepowtarzalnych możliwości rozwoju w wielu różnych kierunkach.

 

Jeżeli powyższa oferta (z jakiegokolwiek powodu) budzi Twoje zainteresowanie, zaaplikuj do nas klikając w przycisk „Aplikuj teraz”.

Poznaj

BPO International

BPO International - jesteśmy ekspertami w dziedzinie outsourcingu. Łączymy technologię, wiedzę najlepszych specjalistów i pogłębioną analizę danych, aby rozwiązywać złożone wyzwania, odkrywać nowe możliwości i rozwijać biznes naszych Klientów.

Nasi specjaliści świadczą usługi w następujących obszarach:
IT i NOWE TECHNOLOGIE
MARKETING.  
OBSŁUGA KLIENTA
OBSŁUGA ADMINISTRACYJNA
HR/PAYROLL

To co Nas wyróżnia to niezwykła kultura organizacyjna. Pracujemy w naprawdę przyjaznej atmosferze. Bez względu na stanowisko jesteśmy ze sobą na ty. Czy jesteś doświadczonym specjalistą, czy dopiero rozpoczynasz swoją karierę, dostaniesz przestrzeń do eksperymentów i w krótkim czasie zobaczysz efekty swojej pracy. Szukamy okazji do chwalenia, celebrujemy małe i duże sukcesy. Wspieramy się nawzajem w wysiłku na rzecz traktowania każdego w sposób uczciwy, pełen szacunku. Jesteśmy nieugięci w kwestii poprawy jakości życia poprzez innowacje, zaawansowane technologie, ulepszanie procesów oraz rozwój talentów, z których jeszcze nie zdajesz sobie sprawy i przekonasz się, że możesz więcej, niż myślisz.

Więcej o BPO International znajdziesz na stroniewww – www.bpointernational.com

Odwiedź nas już dziś!

Poznaj stanowisko: Product owner 
Product owner (po polsku: właściciel produktu) to stanowisko z branży IT: pracownik taki reprezentuje interesy klienta w procesie realizacji jego zamówienia: ustala zapotrzebowanie, a następnie planuje proces powstawania produktu. Na poszczególnych etapach realizacji projektu zleca odpowiednie prace programistom, ocenia efekty ich działania i rozplanowuje dalsze kroki. Product owner zarządza też budżetem ...
Praca Product owner