Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Ajent / Business Partner

Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.

Warszawa

25 dni temu

Międzynarodowy koncern prowadzący między innymi sieć kawiarni i restauracji w całej Polsce, poszukuje kandydata  na stanowisko Ajent/Business Partner do poprowadzenia restauracji zlokalizowanej na terenie Portów Lotniczych imienia Fryderyka Chopina w Warszawie.

Miejsce pracy: Warszawa
Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie restauracji i zarządzanie zespołem
  • Rekrutacja załogi
  • Budowanie sprzedaży
  • Zamawianie towaru
  • Praca zgodnie ze standardami i procedurami spółki
  • Wymagana jest własna działalność gospodarcza lub gotowość do jej założenia
Poszukiwane kompetencje
  • Minimum 3 letnie doświadczenie w zarządzaniu restauracją
  • Doświadczenie w rekrutacji i zarządzaniu 30 osobowym zespołem
  • Profesjonalne podejście do obsługi Gości
Oferujemy
  • Restaurację z pełnym wyposażeniem
  • Bezkosztowe zamawianie towaru
  • Profesjonalne szkolenia przygotowujące do pracy
  • Stałą opiekę szkoleniową oraz wsparcie Kierownika Regionalnego
  • Możliwość prowadzenia biznesu rodzinnego lub z przyjaciółmi
  • Kartę benefit ze zniżką
  • Możliwość wykupienia opieki medycznej w atrakcyjnej cenie
  • Wynagrodzenie po odliczeniu kosztów związanych z prowadzeniem własnej działalności -8000 zł na rękę

Poznaj

HDS Polska jest jedną ze spółek wchodzących w skład Grupy Lagardère Services (dawniej Hachette Distribution Services), największego dystrybutora i detalisty sprzedaży prasy, obecnego w 20 krajach Europy, Ameryki Północnej i Azji.

W Polsce spółka działa od 1997 roku dynamicznie  rozwijając się i budując własną ogólnopolską sieć detaliczną pod markami Relay i Inmedio. Po 14 latach rozwoju sieć HDS Polska liczy ok. 600 sklepów.

Poznaj stanowisko: Ajent

Ajent to osoba, która prowadzi działalność gospodarczą wynajmując od innej firmy przestrzeń handlową lub usługową, często w pełni przez nią wyposażoną. Zadaniem ajenta jest rozwijanie prowadzonej działalności oraz realizowanie planów sprzedażowych. Ajent musi również zbudować zespół pracowników oraz dbać o jakość obsługi klienta. Osoba, która ...
Ajent Praca Ajent