Zobacz więcej ofert pracy

Ajent

Klient portalu Praca.pl
Gliwice
13 000 zł netto (+VAT)/mies.
kierownik/koordynator
pełny etat
kontrakt B2B
praca stacjonarna
394 dni temu

Ogłoszenie numer: 7984107, z dnia 2023-02-28

Do  naszych sklepów spożywczych poszukujemy ambitnej, doświadczonej osoby na stanowisko:

Ajent

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska

  • Organizowanie czasu pracy własnej oraz podległym pracownikom,
  • Zamawianie towaru,
  • Przyjmowanie dostaw,
  • Tworzenie grafików dla podległych pracowników,
  • Nadzorowanie pracy podległych pracowników,
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy.
  • Nadzorowanie wyników handlowych,
  • Dbanie o dalszy rozwój obrotów.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
  • Aktualna książeczka do celów sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość do jej wyrobienia,
  • Osoba otwarta, pracowita i przedsiębiorcza,
  • Praktyczna znajomość technik sprzedaży,
  • Umiejętność zarządzania zespołem,
  • Gotowość do prowadzenia własnej działalności gospodarczej,
  • Doświadczenie w pracy w handlu lub w prowadzeniu działalności gospodarczej będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie oraz wysokie premie - do 13 000zł netto,
  • Sprawdzony koncept handlowy na stabilny biznes,
  • Silną i rozpoznawalną markę,
  • Dobrze dobrany asortyment oraz profesjonalną logistykę,
  • Kompleksowy pakiet szkoleń.