Alergolog dziecięcy

Centrum Medyczne Damiana Sp. z o.o.

Warszawa

1 dzień temu

Centrum Medyczne Damiana jest jednostką współpracującą z firmą Medicover, która jest liderem na rynku prywatnej opieki zdrowotnej w Europie Środkowo-Wschodniej. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieką medyczną na najwyższym poziomie.

 

W Centrum Medycznym Damiana, poszukujemy Lekarzy o różnych specjalizacjach.

Alergolog dziecięcy
Warszawa

Centrum Medyczne Damiana - Bielany

al. Zjednoczenia 36

 

 

Oczekiwania:
  • II stopień specjalizacji lub ukończona specjalizacja wg nowego trybu;
  • umiejętność obsługi komputera;
  • umiejętności interpersonalne i nastawienie na jakość obsługi Pacjenta.
Oferujemy:
  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji;
  • pracę w stabilnej firmie, w miłej i przyjaznej atmosferze;
  • pracę w oparciu o kontrakt gospodarczy;
  • elastyczne godziny pracy – do uzgodnienia.

 

Osoby zainteresowane proponowanym stanowiskiem prosimy o przesłanie CV
za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".


Szczegóły oferty oraz odpowiedzi na pytania można uzyskać pod nr telefonu 602 295 095.


 

Poznaj

Medicover Sp. z o.o.

Medicover to więcej niż miejsce pracy. Medicover to przede wszystkim ludzie. Ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach, którzy chcą w życiu czegoś więcej.Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia pacjentów.

Są nas tysiące. Tylko w Polsce zatrudniamy ponad 7 tysięcy pracowników – lekarzy, pielęgniarki, farmaceutów, fizjoterapeutów a także wysoko wykwalifikowanych specjalistów, którzy na co dzień wspierają rozwój organizacji. Medicover to wiele biznesów oraz ogromna różnorodność stanowisk, dlatego każdy znajdzie tu dla siebie miejsce.

Od ponad 20 lat dbamy o zdrowie naszych pacjentów. Medicover to wiele spółek zajmujących się profilaktyką i szerokorozumianą ochroną zdrowia. Medicover to nie tylko centra medyczne, centra przyzakładowe, nowoczesny szpital czy sieć aptek. To również kliniki leczenia niepłodności, kliniki rehabilitacyjne, salony optyczne oraz placówki związane z opieką nad osobami starszymi. Dzięki swej różnorodności towarzyszymy naszym pacjentom na każdym etapie życia – od momentu poczęcia, aż do późnej starości.

Poznaj stanowisko: Lekarz Alergolog 
Alergią nazywamy bezwarunkową reakcję organizmu człowieka na określony czynnik środowiskowy – nazywany alergenem. Reakcja ta może mieć niekorzystny wpływ na stan zdrowia człowieka, dlatego też alergolog zajmuje się poszukiwaniem alergenu, wywołującego reakcje alergiczne u danego pacjenta, a następnie opracowuje metody przeciwdziałania reakcjom organizmu nim wywołanym. Lekarzem, bez względu na posiadaną przez niego specjalizację ...
Praca Lekarz Alergolog