Najnowsze oferty pracy

  • Koordynator / Koordynatorka Rozwoju Marek

    Lotte Wedel Sp. z o.o.   Warszawa    praca stacjonarna
    kierownik/koordynator  umowa o pracę  pełny etat
    3 dni
    POZNAJ WYJĄTKOWE SKŁADNIKI SWOJEJ PRZYSZŁEJ PRACY. To będą Twoje zadania: współpraca z agencjami reklamowymi w zakresie kreacji i produkcji materiałów POS; rekomendowanie planów i wdrażanie optymalnych narzędzi rozwoju dla poszczególnych marek; monitorowanie wyników osiąganych przez...
Zobacz więcej ofert pracy

Ambasador marki OH!TOMI

Abriga
Radom
praca stacjonarna
2160 dni temu

Chcemy Was zaprosić do niezwykłego projektu eventowego, który da Wam możliwość nie tylko nabycia doświadczenia w obszarze sprzedaży oraz sprawdzenia swoich umiejętności w tym zakresie, ale również podróżowania oraz uczestniczenia w najciekawszych wydarzeniach mających miejsce na terenie całej Polski.

Miejsce pracy: Radom

Opis stanowiska

W tęczowym samochodzie przemierzysz z nami kilometry w miłej atmosferze przy okazji realizując działania z zakresu promocji i sprzedaży znanych, prestiżowych marek kosmetycznych.

  • której kontakt, spotkania i rozmowy z klientem sprawiają satysfakcję
  • chce sprawdzić swoje umiejętności sprzedażowe
  • lubisz podróże i łatwo nawiązujesz kontakty z ludźmi
  • jesteś dyspozycyjny/a i dostępny/a w czasie w ciągu całego tygodnia

Oferujemy

Proponujemy Ci pracę jako Ambasador Marki na okres 2-4 miesięcy w okresie letnio-jesiennym, szkolenie w zakresie sprzedaży produktów premium oraz przeżycie fajnej przygody w nietypowym projekcie.

Administratorem danych jest Abriga Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Radom 26-600, Staromiejska 8/12. Dane zbierane są dla potrzeb obecnej rekrutacji, a w przypadku wyrażenia przez Panią/Pana wyraźnej i dobrowolnej zgody także dla potrzeb przyszłych rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest dobrowolne ale konieczne do przeprowadzenia rekrutacji. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne i wymaga Pani/Pana wyraźnej zgody.