Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk Aplikacji

Moorgate Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2077 dni temu

Jesteśmy firmą rekrutacyjną specjalizującą się w rekrutacjach dla sektora IT. Na rynku działamy od 2012 roku i dzięki wysoko rozwiniętym kompetencjom oraz wiedzy naszych Konsultantów z powodzeniem prowadzimy projekty dla naszych Klientów. Moorgate to przede wszystkim wiedza ekspercka i dbałość o jakość prowadzonych procesów. Naszymi Klientami są firmy będące liderami w swoich segmentach. Z sukcesem zrealizowaliśmy projekty rekrutacyjne dla firm IT oraz do wewnętrznych działów IT innych przedsiębiorstw z obszaru finansów, ubezpieczeń, FMCG czy branży produkcyjnej.

W obecnej chwili  dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy z sektora FMCG, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: GD/08/18/AAPL/WAW
Zadania:
  • Deployment, zarządzanie i monitorowanie aplikacji przy wsparciu dostawców zewnętrznych oraz wewnętrznych;
  • Rozwiązywanie problemów na zasadzie drugiej linii wsparcia dla lokalnych zespołów IT zgodnie z przyjętym SLA;
  • Zapewnienie wysokiego poziomu dostarczania usług Klientom wewnętrznym poprzez wsparcie regionalnych zespołów IT;
  • Uczestnictwo w projektach wdrażania i usprawnień rozwiązań oraz procedur zgodnie z przyjętymi standardami i SLA;
  • Podejmowanie działań mających na celu usprawnianie aplikacji, podnoszenie ich bezpieczeństwa oraz poszukiwania innowacyjnych rozwiązań i późniejsza ich implementacja;
  • Dostarczanie i stały rozwój bazy wiedzy z obszaru infrastruktury i systemów;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej, specyfikacji technicznej, szablonów oraz procedur;
  • Współpraca z innymi zespołami IT;
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe IT;
  • Min. 4 lata doświadczenia w pracy w obszarze dostarczania usług IT i min. 2 lata doświadczenia w pracy na samodzielnym stanowisku;
  • Doświadczenie w zarządzaniu aplikacjami oraz w prowadzeniu i koordynacji projektów;
  • Umiejętności pisania skryptów;
  • Rozwinięte umiejętności komunikacyjne oraz analityczne oraz budowanie pozytywnych relacji biznesowych;
  • Inicjatywa w działaniu i umiejętność zarządzania własnym czasem pracy;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego ze względu na pracę w środowisku anglojęzycznym;
  • Mile widziana wiedza z obszaru rozwiązań chmurowych, interfejsowania aplikacji oraz rozwiązań typu EDI/EAI;

Klient oferuje:
  • Możliwość pracy na samodzielnym stanowisku i realizowania ciekawych i innowacyjnych projektów na szczeblu lokalnym oraz globalnym firmy;
  • Elastyczne godziny pracy możliwość częściowej pracy z domu;
  • Atrakcyjny system benefitów;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę;