Najnowsze oferty pracy

  • Process Automation Specialist (RPA, VBA)

    ManpowerGroup   Łódź    praca stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat
    1 dni
    Duties: Support automation solutions throughout the entire lifecycle (design, creation, implementation, test, maintenance, enhancement) using RPA (Power Automate), VBA and SAP scripting; Maintain already deployed automation tools (robots, macros etc) and codes archives; Resolve incidents within...
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk BI

iRekruter Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
rekrutacja online
1068 dni temu

Specjalizujemy się w rekrutacji Specjalistów IT. Misja firmy wywodzi się z przekonania, że mimo wysokiego tempa innowacji technologicznych i stałego doskonalenia metodyk pracy, najważniejszym czynnikiem sukcesu projektów i usług niezmiennie pozostaje dostępność ludzi o właściwych kwalifikacjach, zmotywowanych i umiejących pracować zespołowo.

Analityk BI
Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: BWLS
Zadania:

Planujemy rozbudowanie naszego zespołu do dalszego rozwoju Korporacyjnej Hurtowni Danych u jednego z naszych klientów w branży bankowej.

  • projektowanie raportów zgodnych z wymaganiami Klienta
  • przeprowadzanie cyklicznych kontroli działania systemu
  • implementacja nowych funkcjonalności
  • wsparcie użytkowników w zakresie korzystania z platformy
Wymagania:
  • minimum 3 lata doświadczenia w roli analityka BI
  • bardzo dobra znajomość SQL
  • doświadczenie w pracy w bankowości
  • znajomość obszaru CRM
Oferujemy:
  • praca zdalna w 100%
  • długofalowa współpraca w ciekawych projektach