Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Biznesowo-Systemowy (Biuro Zarządzania Projektami)

eService Sp. z o.o

Warszawa

12 dni temu

  • Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy blisko 1,5 mld transakcji bezgotówkowych rocznie.
  • Obsługujemy transakcje dla ponad 335 tys. terminali POS, również dla Klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.
  • eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.
  • Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Dołącz już dziś do eService jako:

Miejsce pracy: Warszawa
Do Twoich zadań należeć będzie:

Przygotowanie projektów na etapie poprzedzającym realizację:

  • analiza projektów biznesowych i technologicznych pod kątem wykonalności
  • zbieranie i analiza wymagań biznesowych zmian oraz opracowywanie rekomendacji rozwiązań zarówno pod kątem biznesowym, jak i technologicznym
  • współtworzenie wstępnych planów i kosztorysów projektów
  • współpraca z zewnętrznymi dostawcami usług i rozwiązań w celu zarówno planowania i weryfikacji kosztorysów, jak i realizacji zleceń zmian informatycznych

Wsparcie projektów na etapie realizacji:

  • pełnienie roli analityka wiodącego, koordynującego pracę analityków w różnych obszarach organizacji w przypadku większych projektów
  • wykonywanie analiz biznesowych, systemowych i funkcjonalnych zmian w systemach
  • przygotowywanie niezbędnej dokumentacji projektowej, w tym wymagań biznesowych i funkcjonalnych
  • wykonywanie/wsparcie testów weryfikacyjnych i integracyjnych systemów informatycznych
  • mapowanie istniejących procesów oraz przygotowywanie propozycji ich modyfikacji
  • opiniowanie analiz systemów informatycznych

Zadania dodatkowe:

  • konsultacje i wsparcie kadry zarządzającej w podejmowaniu kluczowych decyzji biznesowych
To stanowisko jest dla Ciebie, jeśli:
  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: nauki ścisłe, ekonomia, ekonometria, finanse, informatyka, inżynieria oprogramowania)
  • masz co najmniej 2 lata doświadczenia, jako analityk biznesowy lub konsultant w obszarze płatności
  • zdolność myślenia analitycznego jest Twoją mocną stroną
  • znasz modele biznesowe i platformy technologiczne funkcjonujące na rynku płatności
  • znasz procesy biznesowe stosowane w firmach zajmujących się płatnościami elektronicznymi, w tym procesów finansowych, operacyjnych oraz IT
  • biegle znasz język angielski (min. B2)
  • znasz UML i BPMN
  • znasz metodologię BABOK
  • posiadasz doświadczenie w pracy z pracownikami na wszystkich szczeblach organizacji (do poziomu zarządu) oraz międzynarodowym środowisku
Na co możesz liczyć:
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Prywatna opieka medyczna
  • Elastyczne godziny pracy w piątki
  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich
  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Owocowe środy i codziennie pyszna kawa
  • Strefa chillout z konsolą do gier
  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

Czekamy na Twoje zgłoszenie

Poznaj

eService Sp. z o.o.

Dlaczego warto?

Czy wiesz, że 56% Polaków woli płatności bezgotówkowe, a jedynie 31% wybiera gotówkę? Nic dziwnego – w naszych kieszeniach znajduje się już 38 mln kart! Branża płatności elektronicznych wciąż rośnie, a eService to najszybciej rozwijająca się firma w obszarze transakcji bezgotówkowych w Polsce.

Jesteśmy liderem rynku – największym agentem rozliczeniowym w Europie Środkowej. Procesujemy transakcje dla ponad 335 tys. terminali POS, również dla klientów z Irlandii, Wielkiej Brytanii, Niemiec oraz Hiszpanii.

Nasza firma należy do amerykańskiej spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego. Akcje EVO Payments są notowane na giełdzie papierów wartościowych Nasdaq.

Proces rekrutacji

KrokWyślij CV
KrokWeryfikacja zgłoszeń
KrokSpotkajmy się
KrokZaprezentuj swoje umiejętności
KrokCzas na decyzję
Krok Dołączasz do eService

Poznaj stanowisko: Analityk Biznesowy

Analityk biznesowy - zajmuje się analizą projektu organizacji, przedsiębiorstw, instytucji rządowych. Ocenia także modele biznesowe oraz ich integrację z technologią. Zajmuje się kontrolą finansową wszystkich transakcji firmy. Do jego obowiązków należy: Współpraca z głównymi negocjatorami, przedstawicielami firmy oraz osobami decyzyjnymi w sprawach umów sprzedażowych, odpowiedzialność za zgodność procedur ...
Analityk Biznesowy Praca Analityk Biznesowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (783)
Wałbrzych (46)
Legnica (127)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (262)
Toruń (132)
Lubelskie:
Lublin (274)
Chełm (56)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (913)
Tarnów (88)
Nowy Sącz (78)
Mazowieckie:
Warszawa (2174)
Radom (176)
Płock (84)
Opolskie:
Opole (236)
Nysa (74)