Zobacz więcej ofert pracy

Analityk danych GIS

Vimap Sp. z o.o.
Olsztyn
praca stacjonarna
1751 dni temu

Ogłoszenie numer: 2549115, z dnia 2019-07-09

Firma Vimap Sp. z o.o.

zajmuje się pozyskiwaniem danych GIS przy użyciu lotniczej oraz naziemnej technologii mobilnego mapowania 3D.

W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Olsztyn

Opis stanowiska

  • opracowywanie danych z nalotów fotogrametrycznych,
  • analizy przestrzenne na danych wektorowych oraz chmurze punktów / LIDAR,
  • opracowanie map wektorowych,
  • współpraca z zespołem terenowymi.

Wymagania

  • dobra znajomość obsługi komputera PC,
  • znajomość oprogramowania GIS (QGiS, ESRI lub pokrewne),
  • wykształcenie techniczne (mile widziana geodezja, gospodarka przestrzenna, geoinformatyka, fotogrametria lub pokrewne),
  • umiejętność pracy w zespole jak i na samodzielnym stanowisku,
  • umiejętność analitycznego myślenia,
  • odpowiedzialność, sumienność i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań.

Mile widziane:

  • umiejętność planowania i organizacji pracy własnej,
  • znajomość oprogramowania CAD,
  • wiedza z zakresu energetyki.

Oferujemy

  • bezpłatne szkolenia wdrażające do pracy na w/w stanowisku,
  • zdobycie nowego doświadczenia oraz podniesienie kwalifikacji,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia i zaangażowania w pracę,
  • umowę o pracę po zakończeniu okresu próbnego,
  • kartę multisport oraz ubezpieczenie grupowe.