Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk danych

MOSTVA Sp. z o.o.

Mszczonów

2 dni temu

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o. w Mszczonowie
zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Mszczonów

Główne obowiązki:
  • analiza danych oraz tworzenie raportów
  • przygotowywanie zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • kontrola i weryfikacja jakości zbieranych danych
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku
  • przynajmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaawansowana i praktyczna znajomość MS Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość T-SQL
  • znajomość relacyjnych baz danych, zagadnień wydajnościowych i bezpieczeństwa
  • umiejętność tworzenia kompleksowych raportów, analiz i prezentacji
  • wysokie zdolności analityczne i formułowanie wniosków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
Mile widziane:
  • umiejętność pisania wydajnych zapytań w języku SQL i optymalizacji złożonych zapytań
  • znajomość narzędzi Business Intelligence (Tableau, QlikView, PowerBI)
  • znajomość systemów ERP
Oferujemy:

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• system wynagradzania miesięczny oraz premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy
• pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zfśs)
• możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

lub na adres e-mail: rekrutacja@mostva.com.pl

Wysyłając dokumenty prosimy o dołączenie klauzuli: „Wyrażam dobrowolnie zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dostarczonych przeze mnie dokumentach aplikacyjnych przez Mostva Sp. z o. o. (ul. Krakowska 10, 96-320 Ciemno-Gnojna), w celu realizacji procesu rekrutacji”.

Jednocześnie informujemy, że administratorem danych osobowych przetwarzanych w celach rekrutacyjnych jest Mostva Sp. z o. o. (ul. Krakowska 10, 96-320 Ciemno-Gnojna). Dane nie będą udostępniane odbiorcom danych w rozumieniu art. 7 pkt 6 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli: „Zgodnie art. 23 ust. 1 pkt 1 ustawy z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. nr 101, poz. 926 ze zm.), wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji przez MOSTVA Spółka z o. o. z siedzibą przy ul. Krakowskiej 10 w m. Ciemno Gnojna”.

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.

Poznaj

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Praca Analityk Danych

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

Rozmiar pliku 15MB | Akceptowalne typy plików

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest MOSTVA Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (589)
Wałbrzych (38)
Legnica (53)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (161)
Toruń (95)
Lubelskie:
Lublin (105)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (800)
Tarnów (35)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1709)
Radom (62)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (113)
Nysa (20)