Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk danych

MOSTVA Sp. z o.o.

Mszczonów

129 dni temu

Centrum Samochodowe MOSTVA Spółka z o. o. w Mszczonowie
zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Mszczonów

Główne obowiązki:
  • analiza danych oraz tworzenie raportów
  • przygotowywanie zestawień na potrzeby wewnętrzne firmy
  • kontrola i weryfikacja jakości zbieranych danych
  • współpraca z innymi działami firmy
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe umożliwiające wykonywanie zadań na stanowisku
  • przynajmniej trzy lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaawansowana i praktyczna znajomość MS Excel (znajomość VBA będzie dodatkowym atutem)
  • znajomość T-SQL
  • znajomość relacyjnych baz danych, zagadnień wydajnościowych i bezpieczeństwa
  • umiejętność tworzenia kompleksowych raportów, analiz i prezentacji
  • wysokie zdolności analityczne i formułowanie wniosków
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • zaangażowanie, kreatywność, samodzielność
Mile widziane:
  • umiejętność pisania wydajnych zapytań w języku SQL i optymalizacji złożonych zapytań
  • znajomość narzędzi Business Intelligence (Tableau, QlikView, PowerBI)
  • znajomość systemów ERP
Oferujemy:

• ciekawą, pełną wyzwań pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
• system wynagradzania miesięczny oraz premie uznaniowe uzależnione od wyników pracy
• pakiet świadczeń socjalnych (opieka medyczna, pakiety rekreacyjno-sportowe, ubezpieczenie na życie, zfśs)
• możliwość rozwoju zawodowego (kursy i szkolenia)

Wysyłając dokumenty prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV w zakresie przekraczającym dane określone w art. 221 § 1 Kodeksu pracy w celu przeprowadzenia rekrutacji na stanowisko Pracownik składu samochodowego, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych)".

W przypadku, gdy CV ma być wykorzystane podczas przyszłych rekrutacji prowadzonych przez MOSTVA Sp. z o.o. dodatkowo prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej moich danych osobowych umieszczonych w CV na potrzeby przyszłych rekrutacji, jednak nie dłużej niż przez okres 3 lat od zakończenia obecnej rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych osobowych).”

Administratorem Państwa danych osobowych jest MOSTVA sp. z o.o. z siedzibą w Ciemno Gnojnej. Pełna informacja odnoście przetwarzania Państwa danych osobowych dostępna jest pod adresem: www.mostva.com.pl/klauzula2.

Poznaj stanowisko: Analityk Danych

Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Analityk Danych Praca Analityk Danych

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (787)
Wałbrzych (55)
Legnica (126)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (188)
Toruń (108)
Lubelskie:
Lublin (228)
Chełm (36)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (971)
Tarnów (58)
Nowy Sącz (43)
Mazowieckie:
Warszawa (2095)
Radom (175)
Płock (49)
Opolskie:
Opole (186)
Nysa (65)