Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa Specjalista ds. Funduszy UE Warszawa
Analityk do pisania projektów unijnych

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
2236 dni temu

Ogłoszenie numer: 1925161, z dnia 2018-03-16

www.zbwc.org.pl

Zurich Berlin Warsaw Consulting Sp. z o.o. jest najnowocześniejszą firmą doradczą, która kompleksowo połączyła usługi doradcze w ramach projektów inwestycyjnych z produktami finansowymi oferowanymi przez banki, towarzystwa leasingowe i ubezpieczeniowe.

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska

  • poszukujemy osób na stanowisko Analityk do pisania projektów unijnych. Zapraszamy do pracy wszystkich prowadzących własną działalność gospodarczą lub szukających zleceń wykonania analiz finansowych wraz z opisami, doświadczonych w pozyskiwaniu dotacji z UE m.in. z POIR i RPO.
  • mile widziani analitycy posiadający doświadczenie w realizacji rozliczenia projektu - w tym procedura przetargowa.

Wymagania

  • min. 2 letnie doświadczanie w przygotowywaniu kompletnych dokumentacji aplikacyjnych (wniosków, Biznes Planów), zarówno części opisowych jak i finansowych
  • znajomość programów unijnych
  • sukcesy w pozyskiwaniu dofinansowania z UE
  • komunikatywność
  • zaangażowanie w pracę
  • nastawienie na sukces

Oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie i warunki współpracy
  • stałe zlecenia na realizacje projektów
  • współpracę długofalową dla najlepszych