Analityk ds. danych pomiarowych w Orange Energia

Orange Polska S.A.

Warszawa

46 dni temu

Team Warszawa

umowa B2B

Od lat znajdujemy się w pierwszej dziesiątce najlepszych pracodawców na świecie. Dostarczamy nowoczesne rozwiązania telekomunikacyjne, które wpływają na poprawę jakości życia milinów ludzi. Dołączając do Orange masz pewność, że Twoja praca ma znaczenie, a Twoje zaangażowanie zostanie nagrodzone.

Zadania
Zadania
  • analiza pobranych danych pomiarowych z systemów dystrybucyjnych
  • wyjaśnianie rozbieżności w raportach, specyfikacjach i rozliczeniach z Operatorami Systemów Dystrybucyjnych
  • poszukiwanie możliwości usprawnień w procesach rozliczeniowych
  • odpowiedzialność za poprawność rozliczeń klienckich
Pasujesz do nas jeżeli
Pasujesz
do nas jeżeli
  • posiadasz doświadczenie w obszarze analizy danych pochodzących z wielu różnych źródeł oraz w przedstawianiu rekomendacji
  • potrafisz rozwiązywać problemy związane z danymi analitycznymi
  • masz praktykę w tworzeniu i przetwarzaniu dużych oraz rozproszonych zbiorów danych
  • znasz SQL lub Python (będzie to dodatkowym atutem)
  • posiadasz doświadczenie związane z analizą procesów (mile widziane)
Mamy dla Ciebie
Mamy
dla Ciebie
  • realne wyzwania na co dzień
  • nowe znajomości i przyjaźnie na lata
Zapytaj o szczegóły
Zapytaj
o szczegóły
Poznaj stanowisko: Analityk Danych
Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Praca Analityk Danych