Najnowsze oferty pracy

  • Specjalista ds. kluczowych klientów edukacyjnych i B2B

    Odeon Dybiec Adamiak Sp. J.   Sochaczew, ul. Żeromskiego 8    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior  umowa o pracę / zlecenie / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Dlaczego My (Kino Odeon, e-kinoodeon, Cisza, kamera, akcja ! - młodzieżowy kod filmowy) Z ogromną przyjemnością przedstawiamy kino Odeon, wyjątkowe miejsce na kulturalnej mapie Sochaczewa. Odeon to nie tylko kino to również projekt, który ma odpowiadać na wszelkie potrzeby i oczekiwania...
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk - Dziennikarz

Fundacja GEFIRA
Wrocław
praca stacjonarna
3045 dni temu

Ogłoszenie numer: 917542, z dnia 2015-12-25

Fundacja GEFIRA jest europejską, niezależną, pozarządową organizacją typu think-tank zarejestrowaną w Holandii z oddziałem we Wrocławiu.

Zajmuje się szeroko pojętą analizą ekonomiczno-polityczną.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • opracowywanie tekstów analitycznych i antycypacyjnych z dziedziny ekonomii, finansów i stosunków międzynarodowych
  • prowadzenie analizy rynków finansowych oraz sytuacji gospodarczej w Europie i na świecie
  • śledzenie bieżących wiadomości polityczno-gospodarczych
  • współudział w tworzeniu biuletynu, strony internetowej i bazy danych

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (magister), ekonomiczne
  • komunikatywność
  • zainteresowania: gospodarka, finanse, polityka, handel międzynarodowy, stosunki międzynarodowe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego i/lub francuskiego
  • zdolności analityczne i redagowania tekstów
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • pracę w międzynarodowym środowisku
  • umowę na pełen etat
  • pracę w młodym i dynamicznie rozwijającym się zespole
  • przyjazną atmosferę
  • darmową kawę