Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie Warszawa
analityk finansowy / specjalista ds.controllingu

Auto GT Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
4240 dni temu

Auto GT jest autoryzowanym dealerem Hyundai i Mitsubishi

Miejsce pracy: Warszawa
Zadania:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku, odpowiedzialna będzie za:

  • przygotowanie i raportowanie wyników Spółki
  • prowadzenie i koordynowanie procesu zamknięcia miesiąca/roku
  • przygotowywanie i analiza raportów sprzedaży
  • pozyskiwanie informacji oraz przygotowanie analiz dotyczących kosztów ogólnych
  • analizy poziomu marży
  • kontrola kosztów zaopatrzenia i poddostawców
  • przygotowanie i kontrola realizacji budżetu Spółki
  • analiza kapitału zaangażowanego i udział w procesie jego optymalizacji
  • przygotowywanie wewnętrznych procedur i ich aktualizacja
Wymagania:

Od kandydatów oczekujemy:

  • wykształcenie wyższe ekonomiczne
  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu
  • zdolności analityczne, samodzielność w działaniu, dobra organizacja pracy
  • znajomość systemy Symfonia
  • ogólna znajomość zagadnień księgowych
  • bardzo dobra znajomość Excel

Oferujemy:

Osobom zatrudnionym na tym stanowisku, oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • umowę o pracę lub kontrakt managerski
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • miłą atmosferę
  • samodzielność w wykonywanej pracy