Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Internetowy

Klient portalu Praca.pl

Warszawa

313 dni temu

Ogłoszenie numer: 1691855, z dnia 2017-07-17

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

Na stanowisku Analityka internetowego / Specjalisty ds. analityki internetowej będziesz:

  • Odpowiadać za administrowanie i utrzymanie strony internetowej
  • Planować i wdrażać rozwiązania optymalizujące współczynnik konwersji
  • Weryfikować użyteczność obecnych funkcjonalności w serwisie oraz wprowadzać nowe
  • Analizować ruch  i zachowanie użytkowników na stronie, przeprowadzać testy  A/B
  • Wyciągać wnioski i  opracowywać rekomendacje zmian poprawiających konwersje
  • Realizować strategie rozwoju serwisu pod kątem SEO - zwiększać ruch organiczny na stronie oraz jej pozycje w wynikach wyszukiwania
  • Współpracować z zewnętrznymi dostawcami

Wymagania

Idealny kandydat powinien posiadać:
  • Wykształcenie wyższe – mile widziane studia w zakresie marketingu, matematyki (statystyka, ekonometria)
  • Co najmniej 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku, doświadczenie w prowadzeniu kampanii reklamowych w internecie będzie dodatkowym atutem
  • Bardzo dobrą znajomość zasad i narzędzi SEO
  • Praktyczną znajomość Google Analitycs, Google Adwords, Webmaster Tools, obsługi systemów CMS
  • Znajomość dobrych praktyk UX
  • Dobrą znajomość języka angielskiego i MS Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Nastawienie na cel i kreatywność
  • Chęć pracy w zmieniającym się otoczeniu
  • Wysoki poziom energii, inicjatywę, entuzjazm i poczucie humoru

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony
  • Dogodną lokalizację biura, współpracę z doświadczonym i pozytywnym zespołem w firmie rozpoznawalnej na rynku
  • Pakiet benefitów i elastyczność czasu pracy

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. SEM, SEO

Stanowisko specjalisty do spraw SEM i SEO jest w praktyce niemal tożsame z profesją pozycjonera stron internetowych. Całokształt działań pozycjonowania i optymalizacji (weryfikacji i modyfikacji kodu strony pod kątem jak najwyższej jej atrakcyjności w oczach wyszukiwarki) odbywa się w przestrzeni wirtualnej, a w dalszej perspektywie ma na celu zmaksymalizowanie współczynników oglądalności danej witryny, a więc i ...
Specjalista ds. SEM, SEO Praca Specjalista ds. SEM, SEO

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (576)
Wałbrzych (38)
Legnica (52)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (148)
Toruń (93)
Lubelskie:
Lublin (103)
Chełm (22)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (782)
Tarnów (33)
Nowy Sącz (34)
Mazowieckie:
Warszawa (1671)
Radom (58)
Płock (35)
Opolskie:
Opole (111)
Nysa (20)