Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk kosztów

Mellon Poland Sp. z o.o.

Rzeszów

90 dni temu

Mellon Poland Sp. z o.o. należy do dynamicznie rozwijającej się międzynarodowej Grupy Mellon. Firma dostarcza specjalistyczne rozwiązania technologiczne i usługi outsourcingowe.

Dla naszego Klienta, dużej międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Rzeszowie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Rzeszów

Opis stanowiska:
  • Wsparcie dla Kierownika Działu Obsługi Klienta,
  • Analiza kosztów zawartych kontraktów,
  • Optymalizacja kosztów napraw komponentów,
  • Ścisła współpraca z Działem Napraw, Działem Produkcji.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku finanse / administracja / zarządzanie / lotnictwo / inżynieria,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. C1 - warunek konieczny,
  • Bardzo dobra znajomość obsługi programu Excel,
  • Zdolności analityczne,
  • Doświadczenie w dziale finansowym / analizie kosztów / controllingu.
Oferujemy:
  • Pracę w dużej międzynarodowej firmie produkcyjnej,
  • Możliwość rozwoju zawodowego pod okiem i przy ścisłej współpracy ze Specjalistami,
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Umowę o pracę na czas określony (z możliwością przedłużenia),
  • Darmową Kartę MultiSport.
Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych - tekst jednolity: Dz. U. 2002 r. Nr 101 poz. 926, ze zm.)”

Poznaj stanowisko: Analityk Finansowy

Analityk finansowy to osoba, która przygotowuje analizy finansowe oraz cykliczne raporty (tygodniowe, miesięczne), aktywnie współpracuje z menedżerami operacyjnymi i księgowością firmy oraz pomaga w projektach tworzenia budżetu rocznego i budżetów poszczególnych departamentów w firmie. Przygotowuje również analizy odchyleń od założonych planów, analizy i rozliczania projektów ...
Analityk Finansowy Praca Analityk Finansowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (815)
Wałbrzych (54)
Legnica (66)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (180)
Toruń (96)
Lubelskie:
Lublin (129)
Chełm (20)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (845)
Tarnów (44)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1756)
Radom (71)
Płock (36)
Opolskie:
Opole (126)
Nysa (20)