Analityk Kredytowy

ING Bank Śląski S.A.

Warszawa

2 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Nr ref.: PI/GL/W/L/R/AK/08/19/01

ING Lease (Polska) Sp. z o.o. należy do międzynarodowej Grupy ING - jednej z największych instytucji finansowych na świecie. Spółka jest liderem rynku leasingu w Polsce, oferując nowoczesne produkty leasingowe - dopasowane do potrzeb zarówno małych i średnich przedsiębiorstw jak i dużych, międzynarodowych korporacji. Dołącz do nas!

Twoje zadania:
  • ocena zdolności kredytowej klientów ubiegających się o leasing,
  • podejmowanie decyzji kredytowych w zakresie delegowanych uprawnień,
  • weryfikacja dokumentacji kredytowej,
  • przygotowywanie raportów.
Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: finanse, ekonomia),
  • min. 2 letnie doświadczenie w pracy w instytucji finansowej, preferencyjnie w leasingu w obszarze oceny ryzyka kredytowego przedsiębiorstw i przedsiębiorców indywidualnych,
  • zdolność analitycznego myślenia i identyfikowania potencjalnych ryzyk związanych z klientem / dostawcą / przedmiotem lub strukturą transakcji,
  • asertywność w formułowaniu niezależnych, zwięzłych i przejrzystych opinii,
  • bardzo wysoki poziom umiejętności interpersonalnych,
  • umiejętność organizacji pracy własnej i priorytetyzacji zadań.
Oferujemy Ci:
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia
    i programy rozwojowe
  • Dostęp do nowych technologii
  • Premię uzależnioną od wyników
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pracowniczy program emerytalny
  • Pakiet sportowy
  • Kafeteryjny system benefitowy

Poznaj

Zasadniczym celem ING Banku Śląskiego, wynikającym z jego strategii, jest rozwijanie i umacnianie pozycji w polskim sektorze bankowym poprzez dostarczanie zintegrowanych usług finansowych oraz zachowanie charakteru banku zorientowanego na klienta. Czynnikami wspierającymi realizację zamierzonych celów jest współpraca z Grupą ING, stosowanie nowoczesnej technologii, rozbudowa kanałów dystrybucji i świadczenie wysokiej jakości usług. Strategia rozwoju bankowości detalicznej zakłada świadczenie zintegrowanych usług finansowych, doskonalenie sprzedaży wiązanej i konserwatywne podejście do ryzyka. Klienci ING Banku Śląskiego mają dostęp do usług Banku 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu.

Poznaj stanowisko: Analityk Kredytowy
Analityk kredytowy - ocenia zdolność i wiarygodność kredytową różnorodnych podmiotów. Do jego obowiązków zalicza się: ocenę ryzyka kredytowego firmy czy grupy firm z danej branży, przygotowywanie analiz branżowych i wniosków kredytowych, przygotowywanie dokumentacji kredytowej, analizę zdolności kredytowej, analizę przedmiotu kredytowania, współpracę z doradcami ...
Praca Analityk Kredytowy