Zobacz więcej ofert pracy

Analityk Rynku

Abplanalp Sp. z o.o.
Warszawa
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę
praca stacjonarna
392 dni temu

Abplanalp Sp z o.o. to jedna z największych firm w Europie Środkowej od ponad 40 lat dostarczająca nowoczesne technologie światowych producentów w zakresie obróbki metali. Dostarczamy rozwiązania technologiczne gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, ogromne doświadczenie, kompleksowa oferta i wsparcie technologiczne, a przede wszystkim identyfikacja potrzeb Klienta stanowią o wyjątkowości naszych usług.

Miejsce pracy: Warszawa
Obowiązki
  • realizacja badań rynkowych (udział w rynku, konkurencja, trendy, itp.)
  • przygotowywanie raportów i analiz
  • zarządzanie ceną
  • analiza produktów
  • kontroling finansowy – zarządzanie kosztami, raportowaniem
  • zarządzanie efektywnością procesów
Wymagania
  • wykształcenie wyższe o profilu ekonomicznym, matematycznym, informatycznym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • praktyczna znajomość SQL i Power BI będzie atutem,
  • biegłe posługiwanie się MS Office (Excel, Word, Power Point),
  • umiejętności analityczne
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność efektywnej komunikacji i współpracy
  • znajomość języka angielskiego min. B2
Oferujemy
  • ciekawą pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego
  • pakiet prywatnej opieki medycznej - po okresie próbnym
  • dofinansowanie do wypoczynku i zajęć sportowych (MultiSport) - po okresie próbnym
  • bardzo dobrą atmosferę w pracy
  • bezpłatny parking dla pracowników
  • pracę w systemie hybrydowym – po okresie próbnym

Poznaj

Abplanalp Sp. z o.o. od ponad 40 lat dostarcza nowoczesne technologie z zakresu obróbki metali dla firm w Europie Środkowo-Wschodniej.  Opracowujemy i wdrażamy rozwiązania technologiczne światowych producentów, gwarantujące przewagę konkurencyjną naszym partnerom biznesowym. Wieloletnia obecność na rynkach, współpraca z wiodącymi producentami obrabiarek CNC i maszyn konwencjonalnych, doświadczenie, kompleksowa oferta oraz wsparcie technologiczne, a przede wszystkim skuteczna identyfikacja potrzeb Klienta, stanowią o wyjątkowości naszych produktów i usług.