Najnowsze oferty pracy

  • Data engineer

    PKO Bank Polski   Warszawa    praca hybrydowa   dziś wygasa
    specjalista mid / senior  umowa o pracę  pełny etat
    8 dni
    Na co dzień w naszym zespole: budujesz procesy zasilania operacyjnej składnicy danych, projektujesz i realizujesz rozwiązania informatyczne w obszarze zasilania danych, analizujesz dane oraz przygotowujesz dla nich modele logiczne i fizyczne, stroisz zapytania SQL na bazie Oracle i GCP Big Query,...
Zobacz więcej ofert pracy

Analityk SAS

IT CONNECT Sp. z o.o.
Warszawa
20 000 - 22 000 zł netto (+VAT)/mies.
specjalista (mid)
pełny etat
kontrakt B2B
praca zdalna
rekrutacja online
837 dni temu

IT CONNECT to firma stworzona dla ludzi dynamicznych, realizujących się w codziennej pracy. Na bieżąco dysponujemy najciekawszymi propozycjami pracy w dziedzinie IT i technik, a nasi pracownicy pracują z najlepszymi i najbardziej znanymi firmami w Polsce. Poszukujemy zarówno doświadczonych specjalistów i menadżerów, jak również studentów ostatnich lat i świeżych absolwentów IT. Najważniejsza dla nas jest Twoja pasja i chęć samorealizacji. U nas będziesz realizować swoje marzenia!!

Miejsce pracy: Warszawa
Nr Ref.: [1342] D

Zadania:
  • Analiza i uzgadnianie wymagań biznesowych
  • Weryfikacja możliwości i określenie sposobu realizacji wymagań biznesowych w SAS
  • Przekładanie wymagań biznesowych na język techniczny
  • Możliwość samodzielnej realizacji części wymagań biznesowych w SAS (nieobligatoryjne)
Wymagania:
  • Wysokie umiejętności komunikacyjne
  • Umiejętność logicznego myślenia
  • Dobra znajomość języka SQL
  • Znajomość technologii SAS
  • Doświadczenie zawodowe w obszarze ryzyka lub finansów lub doświadczenie w pracy dla instytucji finansowych
  • Doświadczenie w roli analityka
  • Płynna znajomość języka angielskiego

Dodatkowym atutem będzie:

  • Doświadczenie w obszarze ryzyka kredytowego
Oferujemy:
  • Pracę dla globalnej organizacji finansowej ze specjalizacją w obszarze ryzyka kredytowego
  • Wynagrodzenie 20000 - 22000 zł netto + VAT / B2B
  • Współpracę długofalową
  • Język projektów: PL + ENG
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Możliwosć korzystania z prywatnej opieki medycznej i karty sportowej na preferencyjnych warunkach

Administratorem danych osobowych jest IT CONNECT Sp. z o.o. Sp.k. z siedzibą w Warszawie (00-867) przy ul. Chłodnej 51. Dane są przetwarzane w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji. Więcej informacji dot. przetwarzania danych można uzyskać na stronie www ITC w zakładce RODO: https://www.itconnect.pl/rodo-pl

W przypadku chęci uczestnictwa w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez IT CONNECT, prosimy o umieszczenie oświadczenia o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy. Oświadczenie może być sformułowane w następujący sposób:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu wykorzystania ich w kolejnych naborach prowadzonych przez IT CONNECT przez okres najbliższych 9 miesięcy.”