Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk Sprzedaży

Grupa Generali

Warszawa

2 dni temu

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • Monitorowanie sprzedaży pod kątem przeprowadzanych akcji sprzedażowych lub konkursów sprzedażowych
  • Rozliczanie celów premiowych Mendżerów Sprzedaży Agencyjnej i Dyrektorów Makroregionalnych
  • Analiza wyników sprzedażowych
  • Analiza systemów premiowych
  • Tworzenie raportów sprzedażowych i prezentacji
Nasze oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ekonomiczne lub ścisłe)
  • Min. 2-letnie doświadczenie w pracy na stanowisku związanym z analizą i raportowaniem danych sprzedażowych; mile widziane doświadczenie w instytucji finansowej
  • Bardzo dobra znajomość MS Office (Word, Excel, Power Point, Outlook)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności analityczne
  • Dokładność i skrupulatność
  • Łatwość w nawiązywaniu kontaktów i umiejętność współpracy z innymi
Twoje korzyści:
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na zastępstwo
  • Pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali)
  • Program „Bądź w Formie z Generali” – karty sportowe
  • Lekcje języka angielskiego bezpłatne i na miejscu
  • Podnoszenie kompetencji poprzez udział w szkoleniach

Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku „Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

 Poznajmy się! APLIKUJ TERAZ!

Poznaj stanowisko: Analityk Sprzedaży

Analityk sprzedaży, jak sugeruje sama nazwa stanowiska, analizuje wyniki sprzedaży poszczególnych produktów firmy lub przedsiębiorstwa. Pozyskane w ten sposób dane wykorzystywane są do kreowania polityki sprzedażowej firmy, mając na celu podwyższenie wyników finansowych. W analizowaniu wyników sprzedażowych osoba zatrudniona na tym stanowisku może skupiać się na poszczególnych produktach, ...
Analityk Sprzedaży Praca Analityk Sprzedaży

Aplikujesz na ogłoszenie

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (71)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2322)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (241)