Zobacz więcej ofert pracy

Analityk w dziale badań konsumenckich

J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
Warszawa
praca stacjonarna
1394 dni temu
J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. (www.hamilton.com.pl)
jest największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie
badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią laboratoriów analitycznych.

Aktualnie do naszego zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa
Podstawowe zadania na stanowisku:
  • realizacja i organizowanie badań konsumenckich
  • przygotowanie formularzy ocen
  • opracowywanie wyników badań
  • analiza wyników badań
  • opracowywanie raportów z badań

Nasze oczekiwania:
  • wykształcenie min. średnie
  • dobra znajomość programów statystycznych:  t- Studenta, test Friedman’a, test Wilcoxon’a, analiza wariancji
  • porozumiewanie się w języku angielskim w stopniu min. komunikatywnym
  • elastyczność i samodzielność w działaniu
  • umiejętność budowania i utrzymywania dobrych relacji z Klientami
Kandydatom oferujemy:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość pracy zdalnej
  • realizowanie własnych pomysłów
  • benefity poza płacowe - dopłata do karty Multisport, ZFŚS (m.in. wczasy pod gruszą, bony świąteczne)
  • opiekę medyczną w Medicover i ubezpieczenie grupowe
  • możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w projektach i szkoleniach
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.). Jednocześnie oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o dobrowolności podania danych osobowych oraz prawie dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.

Poznaj

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.