Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Analityk

Serwis Personalny Sp. z o.o.

Poznań

6 dni temu

Ogłoszenie numer: 2464210, z dnia 2019-05-16

Serwis Personalny Sp. z o.o. nr KRAZ 1428 Agencja z ponad 10-letnim doświadczeniem w dziedzinie rekrutacji. Dekada prężnego działania na rynku zasobów ludzkich zobowiązuje do przestrzegania standardów i polityki uczciwego podejścia do każdego aplikanta.

Dla swojego klienta – firmy specjalizującej się w tworzeniu oprogramowania dla polskiego rynku ochron zdrowia, poszukujemy osób na stanowisko:

Analityk

Miejsce pracy: wielkopolskie / Poznań

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie miała możliwość budowy i rozszerzenia kompetencji z zakresu tworzenia i rozwoju systemów informatycznych działających w jednostkach ochrony zdrowia. Dołączy do zespołu zajmującego się nowoczesnymi rozwiązaniami z obszaru informatyki medycznej, łącząc udział w ciekawych i przekrojowych projektach z pracą w przyjaznej atmosferze.

Wymagania

  • Zdolności analityczne,
  • Sumienność i odpowiedzialność za powierzone działania,
  • Umiejętność pracy w zespole i zdolności komunikacyjnych,
  • Wysoka organizacja pracy.

Mile widziane jest doświadczenie w pracy analityka przy projektach informatycznych, znajomość UML, narzędzi modelowania i dokumentowania scenariuszy użycia.

Oferujemy

  • Pracę w firmie będącej częścią czołowej europejskiej firmy dostarczającej rozwiązania IT dla sektora opieki zdrowotnej,
  • Ambitne projekty i realną możliwość rozwoju,
  • Elastyczne godziny pracy,
  • Biuro w centrum Poznania,
  • Umowa o pracę i atrakcyjne wynagrodzenie, dodatkowo benefity pozapłacowe.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla Serwis Personalny Sp. z o.o. za pomocą przycisku pod ogłoszeniem: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj stanowisko: Analityk Systemu Komputerowego

Specjalista analityk systemu komputerowego to osoba odpowiedzialna za analizę i dostosowanie procesów, które docelowo mają podlegać informatyzacji w firmie lub instytucji. Analityk przygotowuje szczegółowy plan wdrożenia systemu informatycznego w oparciu o wytyczne, dostarczone przez klienta, opracowuje we współpracy z programistami oprogramowanie, mające spełnić określone zadania, a następnie prowadzi szereg ...
Analityk Systemu Komputerowego Praca Analityk Systemu Komputerowego

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Serwis Personalny Sp. z o.o..

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (735)
Wałbrzych (71)
Legnica (110)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (251)
Toruń (149)
Lubelskie:
Lublin (259)
Chełm (53)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (907)
Tarnów (97)
Nowy Sącz (86)
Mazowieckie:
Warszawa (2317)
Radom (175)
Płock (76)
Opolskie:
Opole (241)
Nysa (81)