Analityk

Panek S.A.

Warszawa

7 dni temu

Ogłoszenie numer: 4563216, z dnia 2021-05-04

Jesteśmy jedną z największych firm w branży krótko- i długoterminowego wynajmu samochodów osobowych i dostawczych na terenie naszego kraju. Działamy na rynku od ponad 20 lat, w tym dodatkowo od blisko 4 lat świadczymy usługi związane ze współdzieleniem samochodów, a swoje usługi świadczymy także poza granicami Polski. W całym kraju zatrudniamy około 250 osób.

Poszukujemy kandydata/kandydatki na stanowisko:

Analityk

Miejsce pracy: mazowieckie / Warszawa

Opis stanowiska

  • zbieranie i analiza danych biznesowych
  • tworzenie raportów i dokumentacji
  • przygotowywanie prognoz
  • kalkulacja rentowności
  • przygotowywanie analizy rynku i konkurencji
  • rozwój narzędzi raportowania i analiz wspierających podejmowanie decyzji

Wymagania

  • wykształcenia wyższego, preferowane kierunki ekonomiczne
  • min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • zaawansowanej znajomości MS Office, w tym szczególnie MS Excel (makra, VBA)
  • znajomości języka SQL oraz umiejętności przetwarzania dużych zbiorów danych (big data)
  • doświadczenie w pracy z PowerBI
  • doświadczenia w sporządzaniu raportów i analiz (sprzedażowych, operacyjnych)
  • umiejętność interpretacji danych oraz ich czytelnej wizualizacji
  • umiejętności analitycznego myślenia w skali mikro i makro
  • wysokiego poczucie odpowiedzialności i zaangażowania

Oferujemy

  • pracę w jednej z największych wypożyczalni aut w Polsce
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • zniżki na przejazdy autami Panek CarSharing i wynajmy aut Panek
  • pracę w oparciu o umowę zlecenie/b2b/umowę o pracę
  • system benefitów: Enel-Med, Multisport, Aviva
  • możliwość doskonalenia zawodowego w profesjonalnym zespole
  • pracę w zgranym zespole w przyjemnej atmosferze
  • możliwość rozwijania międzynarodowej usługi, która obecnie jest liderem polskiego rynku.

Dołącz do najlepszego Pankowego zespołu miłośników motoryzacji!

Poznaj

Panek S.A

Poznaj stanowisko: Analityk Danych
Analityk Danych to osoba, która gromadzi i analizuje dane, a następnie wykorzystuje je do przygotowania lub doskonalenia strategii biznesowych i planów marketingowych firm. Analityk jest osobą profesjonalnie wyszkoloną, posiadającą dobrze rozwinięte umiejętności matematyczne, umiejętności analityczne i zdolność logicznego myślenia. W tej pracy niezmiernie ważna jest umiejętność organizacji pracy, bez której łatwo o błędne ...
Praca Analityk Danych