Najnowsze oferty pracy

  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    1 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer (Mid / Senior)

TeamQuest
Warszawa
praca stacjonarna
1634 dni temu
TeamQuest jest polską, dynamicznie rozwijającą się firmą, od ponad 10 lat zajmującą się kompleksowymi usługami doradztwa personalnego, w szczególności w rekrutacji specjalistów IT.
Nasz Klient - dostawca oraz integrator rozwiązań teleinformatycznych wspierających procesy obsługi Klienta, organizację pracy i bezpieczeństwo informacji. Budują pozytywne doświadczenia obsługiwanych przez ich partnerów biznesowych Klientów dostarczając kompleksowe rozwiązania ukierunkowane na doskonałą organizację procesów obsługowych. Wspierają firmy swoim doświadczeniem i wiedzą. Towarzyszymy i wspieramy komunikację firmy na wszystkich etapach podróży Klienta. Realizując zadania projektowe patrzą na nie wielowymiarowo. Szczególną uwagę przykładają do optyki użytkownika rozwiązania. Proponowane przez nich rozwiązania zawsze są powiązane z realnymi korzyściami w postaci oszczędności oraz dodatkowych źródeł przychodów. Dysponują również kompletnym portfolio produktowym i kompetencyjnym. Dostarczają rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb swoich Klientów. Obecnie poszukują do swojego zespołu osoby na stanowisko:
MIASTO Warszawa
Nr ref.: 37360#19100046
Zakres obowiązków:
  • Tworzenie aplikacji na platformę Android
  • Przygotowanie scenariuszy testowych, wykonanie testów wewnętrznych i wsparcie testów klienta
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej projektowej i powykonawczej
  • Utrzymanie tworzonych przez firmę rozwiązań
  • Integracja gotowych rozwiązań biznesowych z systemami Klientów i współpraca z producentami, w celu analizy i rozwoju tych rozwiązań
  • Analiza potrzeb Klienta pod kątem tworzenia systemu
Wymagania:
  • Bardzo dobra znajomość architektury i UX systemu Android
  • Dobra znajomość środowisk Android Studio oraz Android SDK
  • Praktyczne doświadczenie w pracy z technologiami Android, Kotlin, Java
  • Znajomość zagadnień programowania obiektowego
  • Praktyczna wiedza z zakresu wykorzystania kontroli wersji Git
  • Znajomość zasad projektowania RESTful
  • Otwartość na poszukiwanie nowych rozwiązań i technologii
  • Umiejętność używania API
  • Znajomość języka angielskiego - umożliwiająca swobodną komunikację (B2)
  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość ISS Server
  • Znajomość bazy danych MS SQL lub Oracle
  • Znajomość języka niemieckiego
Oferujemy:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę o pracę
    • umowę B2B z płatnym urlopem i L4
  • Możliwości rozwoju
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Konferencje branżowe oraz możliwość certyfikacji umiejętności
  • Karta sportowa i opieka medyczna
  • Wyjścia zespołowe, imprezy integracyjne
  • Całkowicie wyposażona kuchnia we wszystkie niezbędne sprzęty (lodówka, kuchenka mikrofalowa, płyta indukcyjna i inne)
  • Duży zamykany parking
W przesłanych materiałach prosimy o dopisanie klauzuli następującej treści: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych z 29 sierpnia 1997r Dz. Ust. Nr 133 poz. 883" Potwierdzam prawdziwość powyższych danych i zgadzam się na przetwarzanie i administrowanie moimi danymi, które podałam/em do wiadomości TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 do celów rekrutacji pracowników. Jednocześnie oświadczam, że zostałam/em poinformowana/iż administratorem moich danych jest TeamQuest Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie 00-814 Warszawa ul. Miedziana 3a/21 oraz że moje dane mogą zostać przekazane potencjalnym pracodawcom oraz, że mam prawo dostępu do treści swoich danych, prawo ich poprawiania, prawo sprzeciwu wobec ich przetwarzania w wyżej opisanym celu oraz wobec przekazywania danych innym podmiotom, a także prawo zażądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych ze względu na moją szczególną sytuację. Podanie danych jest dobrowolne. Jednocześnie wyrażam zgodę na podejmowanie czynności mających na celu weryfikacje prawdziwości przekazanych przeze mnie dokumentów i informacji w nich zawartych.
TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118