Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    2 dni
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

ANGRY NERDS BŁĘDOWSKI I GUZ SPÓŁKA JAWNA
Wrocław
praca stacjonarna
2096 dni temu

Ogłoszenie numer: 2029716, z dnia 2018-08-14

Do naszej ekipy Nerdów szukamy Programistów Android (Mid i Senior)!

Miejsce pracy: Wrocław

Opis stanowiska

  • Rozwijanie i utrzymywanie aplikacji mobilnych
  • Udział w code review i tworzenie procesów CI i CD

Wymagania

  • 2+ lat doświadczenia komercyjnego
  • znajomość języka Kotlin/Java i Android SDK
  • doświadczenie z RxKotlin/RxJava, Data Binding Library, Glide, Retrofit, Dagger2, biblioteki Square
  • znajomość takich patternów jak: MVVM, MVP, Clean Architecture
  • dobra znajomość angielskiego
  • chęć rozwoju ;)

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy z REST API i architekturą klient/server

  • doświadczenie w pisaniu testów

  • znajomość paradygmatu programowania reaktywnego

Oferujemy

  • możliwość rozwoju i używania nowoczesnych rozwiązań
  • udział w interesujących projektach dla klientów z całego świata
  • pracę w nowym biurze
  • samodzielność działania
  • możliwość kontaktu z klientem po angielsku
  • przyjazną, otwartą i nieformalną atmosferę
  • spotkania firmowe
  • dowolną formę współpracy
  • możliwość skorzystania z Multisport, opieka medyczna
  • elastyczne godziny pracy