Najnowsze oferty pracy

  • Programista aplikacji mobilnych .NET MAUI

    Mergesoft sp. z o.o.   Poznań    praca hybrydowa / stacjonarna
    specjalista (mid)  umowa o pracę  pełny etat   9 000 - 14 000 zł brutto/mies.  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    4 godz.
    Zakres obowiązków: opracowywanie i implementacja logiki aplikacji mobilnych w zakresie odbierania i prezentowania danych oraz obsługi formularzy wprowadzania i edycji danych, implementacja widoków biznesowych aplikacji mobilnych zgodnie z dostarczonymi projektami graficznymi, implementacja...
  • Programista PHP / JS

    Enadis sp. z o.o.   Gdynia    praca hybrydowa / stacjonarna   za 3 dni wygasa
    specjalista junior / mid / senior / ekspert  umowa o pracę / kontrakt B2B  pełny etat  aplikuj szybko  aplikuj bez CV
    6 dni
    tworzenie oprogramowania, rozwój istniejących w firmie aplikacji, rozwijanie własnych umiejętności.
Zobacz więcej ofert pracy

Android Developer

Devire
Szczecin
praca stacjonarna
1905 dni temu

Agencja zatrudnienia nr licencji 3260

Find your own at devire.pl

Miejsce pracy/

Location: Szczecin

Nr ref.: PL37250

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru.

Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Nasz Klient specjalizuje się w dostarczaniu mobilnych rozwiązań do wspierania sprzedaży, marketingu i analityki. Wśród obsługiwanych branż znajdują się takie obszary jak farmacja, materiały budowlane, dekoracyjne, kosmetyki, chemia i wiele innych. Rozwiązania firmy dostarczane są w modelu Cloud Computing. Nieprzerwanie od 10 lat Złoty Partner Microsoftu.

Wspieramy naszego Klienta w poszukiwaniach wyjątkowego Android Developera, który chciałby zająć się realizacją ambitnych i zróżnicowanych projektów w najbardziej innowacyjnej firmie w sektorze

Do twoich zadań należeć będzie:

  • Tworzenie oprogramowania dedykowanego urządzeniom mobilnym z systemem Android
  • Tworzenie procesów i dobrych praktyk w wytwarzaniu oprogramowania
  • Aktywne uczestnictwo w spotkaniach projektowych
  • Stała dbałość o rozwój jakości realizowanych rozwiązań

Nasz Klient oferuje:

  • Udział w wymagających, ambitnych i zróżnicowanych projektach
  • Możliwość uczestnictwa w szkoleniach
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP
  • Dofinansowanie przedszkola lub żłobka
  • „Wczasy pod gruszą”
  • Dofinansowanie karty sportowej i pakietu medycznego

U Kandydatów zwracamy uwagę na:

  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Świetnej znajomości języków Java i Android SDK
  • Znajomości SQLite
  • Dobrej znajomość wzorców projektowych, struktur danych oraz algorytmów
  • Znajomości technologii REST API, JSON
  • Umiejętności pracy z repozytorium GIT

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji"

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.